Popis nového webu a soutěž o desky ČAS

Webové stránky www.caskate.cz prošly viditelnou úpravou a hlavní stránka se proměnila ve férový skatepark. Nyní se jím prohánějí Honza Nguyen a Petr Novák, kteří se zúčasttili jarního natáčení na pražské Štvanici. Konec konců bedlivé oko pozorovatele ve skateparku pozná štvanickou předlohu a jedná se tak o první funkční počítačový model mystického skateparku. Počet jezdců a triků se bude časem ještě zvětšovat, na Štvanici tenkrát bylo víc jezdců. Vše natáčela a web zprovoznila firma EURO RSCG, které patří velký dík za dosavadní podporu ČAS.

Kromě viditelné změny se najdou i další jako je nová rubrika Jak začít, kde zájemce najde základní informace o skate akademiích ve formě seznamu měst a organizací, se kterými ČAS spolupracuje. Další info je určeno těm, kteří by chtěli pomoct rozeběhnout vlastní akademii v daném městě, nebo by měli zájem o pozici lektora v akademii. Součástí rubriky Jak začít je i Vznik vlastního o.s., protože skaters se zájmem o dění kolem sebe přibývá a založení vlastního sdružení je vhodná forma jak komunikovat s úřady. Plus samozřejmě možnost navázání spolupráce s ČAS, kde se nabízí hned několik možnosti. Více na webu.

Zajímavé odkazy:
Jak začít
Pro zájemce o organizaci skate akademie
Vznik vlastního o.s.
Informace o spolupráci s ČAS
ČAS a partnerská občanská sdružení v ČR

Další změnou, nebo spíš rozšířením, prošla i sekce pro registrace a členské výhody. Sem byla přidána firma Ambassadors, která nabízí ve svém shopu a eshopu 10% slevu pro členy ČAS. Další výhody najdete na našem webu.

Nezapomeňte také navštívit nový eshop, kde najdete hned čtyři nové designy našich skejtů.

Vylepšování webu rozhodně nekončí a můžete se v budoucnu těšit na další vychytávky, o kterých se dozvíte prostřednictvím našeho webu, nebo prostřednictvím médií. Jste-li členy, pak vám budou chodit novinky z dění kolem ČAS do vaší emailové schránky.

Support Partners ČAS
Bez koho by ČAS nemohla fungovat jsou její partneři, tzv. Support partners, kterým je potřeba poděkovat za podporu a především za jejich důvěru. K těmto partnerům se řadí:

Ambassadors
Firma zaměřená především na hardware, o které je stále více a více slyšet. Navíc s týmem ve kterém jsou Tomáš Stejskal, Lukáš Daněk, Tomáš Weimann, Honza Tomšovský a další riders, se dá počítat nejen s větším zviditelněním firmy Ambassadors, ale také s podporou lokální scény. Ta v současné době probíhá například ve formě Ambassadors Tour pro nesponzorované jezdce.

Mystic Skates
Nemůže v Čechách existovat skejťák, který by neznal firmu Mystic Skates. Za český progres se dá poděkovat hlavně firmě Mystic Skates a její akce typu ČSP, nebo Mystic Sk8 Cup provázejí českou scénu již po druhou desítku let. V případě zavítání do centra doporučejme k návštěvě shop Mystic veŠ těpánské ulici, kdes e můžete poradit o nákupu s legendou legend hned několika sportů, s Ivanem „Zobákem“ Pelikánem.

Red Frog
Firma Red Frog zastupuje v Čechách například značky DVS, Matix, nebo Lakai. Za svou letitou kariéru přivítali v Čechách například profi tým značky DVS, nebo stojí za organizací několika premiér doslova kultovních skate filmů. Kromě toho je třeba zmínit podporu firmy Red Frog v rámci Českého skateboardového poháru v uplynulých letech.

Rock’n’Roll
První skateshop v České Republice! Jen pamětníci si pamatují první nákupy desek na začátku devadesátých let ve firmě Rock’n’Roll a firma se mezitím rozrostla na distribuci hned několika světových značek. Kromě toho vlastní přímo v centru dva skateshopy, které doporučujeme k návštěvě či nákupu. Firma Rock’n’Roll je také známá pro svou podporu scény ve formě vlastního týmu, či pořádání premiér spojených s účastí profi týmu.

Skateshop.cz
Skateshop.cz je jedna z nejznámějších značek v ČR. Olomoucká firma zaměřená na prodej snow a skate působí na naší scéně již několik let a je známa svou podporou všech možných akcí napříč celým zábavním spektrem. Muzika, skateboarding, snowboarding a další aktivity jsou v týmovém portfoliu firmy Skateshop.cz jako doma.

Swis-Shop.cz
Ústecký shop Swis-Shop.cz si za svou letitou kariéru vybudoval pověst firmy zaměřenou na podporu scény a hardwaru především. Kromě podpory různých akcí a konání vlastních závodů, je to i podpora skate médií a tím vrací Swis-Shop.cz scéně prostředky, které jsou tolik potřeba. Kromě vlastního eshopu navíc firma Swis-Shop.cz provozuje i další domény, na které bychom vás rádi upozornili. Je to profil Swisu na facebook.com, dále pak vlastní eshop, týmový web Swis People a stránka s videi s názvem Swis.tv.

K hlavním mediálním partnerům pak patří Boardmag.cz, FREE MAGAZINE a Skaterock.cz.

Všem ČAS Support partnerům děkujeme za jejich účast a trpělivost, které je třeba leckdy více než dost. Vybrali jsme si těžkou cestu a jít po ní bez jejich pomoci by bylo velmi těžké. To samé platí i pro vás. V případě, že nám chcete pomoci, sledujte náš web a staňte se členy ČAS. Vždyť skateboarding není zločin.

Soutěž o desky ČAS
V rámci spuštění nového webu, pro vás máme přirpavenou i soutěž. Ve hře jsou tři desky ČAS dle vašeho výběru a soutěžní otázku najdete ve formuláři. Tamtéž zaškrtněte i preferovaný rozměr a design. Designy a názvy najdete na našem eshopu (https://www.czechskateboarding.cz/eshop/). Součástí formuláře je i možnost získání členství zdarma a tato možnost je určena dvaceti příznivcům ČAS. Pro vítěze je pak tato možnost samozřejmostí. Soutěž běží od pátku 12.8. do 31.8, kdy bude vylosován výherce. Desky pro ČAS vyrábí firma Ambassadors.Česká asociace skateboardingu na facebook.com.

Galerie