Soutěž o ceny s partnery závodu ČSP Spring Open Cup 2017

Máme pro vás soutěž v rámci akce Spring Open Cup 2017, kde můžete vyhrát dary od partnerů akce, ke kterým patří pivo Excelent a energy drink Red Bull, ve hře jsou skejty od ČAS a Skaterock deska, plus šeky celkem za 4000,- od Vans, Levi's, Ambassadors a Boardstar.cz. Není toho málo, otázka jednoduchá a vše míří na datum 22.4., kdy se závod uskuteční v Praze na Štvanici.

Událost na Facebook.com.

 

Vše se odehraje na Štvanici, za podpory piva Excelent, o power se postará Red Bull a k dalším partnerům patří Ambassadors, Vans, Levi's a Boardstar!

 

Mediální pokrytí je od radia Spin a Skaterock.cz.

 

Akci pořádá Česká asociace skateboardingu za podpory hl.m. Praha.

 

Kompletní info o závodu, včetně harmonogramu a elektronické registrace najdeš na tomto odkazu nebo na Facebook.com.

 

 

 

V rámci závodu vám přinášíme i soutěž o produkty partnerů akce a přikládáme i jejich představení. Vážíme si všech firem a lidí, co podporují skateboarding u nás, ať už prací, časem, produkty. Jakákoliv podpora se cení!

 

Web www.caskate.cz.

 

Samotnou akci pořádá Česká asociace skateboardingu (ČAS), která pomáhá skateboardingu v ČR od roku 2010. Skate akademie pro mladý se rozjíždí jakou houby po dešti, díky ČAS se po útlumu v roce 2008 jezdí závody s vyšším prize money a je tu spojka mezi skateboardingem, městy či státem. Pro více informací sleduj web nebo Facebook.com ČASu a jestli ti česká scéna není lhostejná, tak svůj zájem můžeš dát vědět prostřednictvím registrace v ČAS. A 100,- ročně není zase tolik. . . ČAS dává do soutěže desku ČAS ve velikosti dle vlastního výběru.

 

Město Praha podporuje skateboarding na všech úrovních.

 

Hl.m. Praha podporuje skateboarding už několik let. Ať je to v podobě Mystic Sk8 Cup's, MČR, Pražskýho Démona, nebo přímou podporou skateparku na Štvanici. K jejím aktivitám patří i rozhovor skateboardingu v Praze pro nejmladší zájemce a skate akademie pod vedením ČAS mají lepší vybavení a podmínky právě díky Praze.

 

Web www.excelentmag.cz.

 

Pivo Excelent se v Plzni vaří od roku 2008 a k jeho ctnostem kromě chuti, patří i zájem o kulturu, která je nám blízká, nebo podporu zajímavých nápadů. Doporučujeme projekt #posvyose a Excelent je například dlouholetým partnerem závodu Grand Prix Beroun, který pořádá Tomáš Vintr a Tomáš si zahrál i v přiložené první reklamě Excelentu. K té patří další poznámka a to, že za jejím vznikem stojí David Chvátal. Na zdraví! Excelent dává do soutěže pro výherce kartón piva kde najdeš 12 kousků.

 

 

Maxim Habanec na Red Bull Skateboarding.

 

Dalším kdo podporuje akce energy drink Red Bull, který vídíte téměř na každé skate akci v Čechách a jejich českou hlavní skate tváří, je Maxim Habanec. Maxim konec konců nebude v sobotu chybět a pro výherce máme připraven kartón s 12 kousky Red Bullu.

 

Levi's k dostání v prodejnách a na eshopu Boardstar.cz.

 

Firma Levi's rozjela před časem řadu Levi's Skateboarding a kdo tyhle gatě jednou zkusil, poznal co je kvalita. Dáte si v nich tlamu nebo dvě, či osm a stejně to kalhoty vydrží. Produkty firmy Levi's najdete na webu Boardstar.cz, nebo v prodejnách Boardstar.cz a v soutěži máme od Levi's kupón na 1000,-.

 

Kompletní nabídku distribuce AMB najdeš na www.ambassadors.eu.

 

Značka Ambassadors rozhodně patří k aktuálně nejaktivnějším skate brandům v ČR, to je bez debat. Stačí sledovat jejich Facebook.com a stránky a uvidíš sám jejich skaters jak do toho šlapou, akce které podporují a nás těší že část podpory patří i našemu webu! Kromě toho se sluší zmínit i další značky které patří k AMB. Distr. a na webu najdeš bomby jako Bones Wheels, Powell Peralta, Girl, Chocolate, Habitat a další. Není toho mále a šek v hodnotě 1000,- radost každýmu skejťákovi!

 

Vans Store je ti k dispozici!

 

Firma Vans a spojení se skateboardingem je na světě od samého zrodu a Vans podporuje i v Čechách spoustu akcí, včetně skate akademií pro nejmladší a to se cení. V Praze najdete Vans ve formě Vans Stores, nebo snad v každém skateshopu! Od Vansu pro vás máme do soutěže šek na 1000,-.

 

Boardstar.cz a jejich nabídku najdeš zde.

 

 

Boardstar.cz je na naší scéně už také hezkou řádku let a na skate akcích vídáme jejich logo také často, což je super! Pro výběr zboží doporučejme jak samotný eshop Boardstar.cz, tak i pražské prodejny kam patří Revolution, Easy Rider, Tora Bora, El Niňo a Popcorn. Boardstar.cz dává do soutěže šek v hodnotě 1000,-.

 

Deska Skaterock.cz.

 

Výčet partnerů akce uzavíráme s dovolením s naší deskou Skaterock.cz, kterou si šťastný výherce může vybrat ve velikosti jakou uzná za vhodné!

 

Tedy ještě jednou co je vše ve hře:
- máme ceny pro 8 výherců!
- karton piva Excelent
- karton energy drinků Red Bull
- dvě desky dle vlastního výběru od ČAS a Skaterock.cz
- šeky v hodnotě 1000,- od firem Levi's, Ambassadors, Vans a Boardstar
- 3x startovné zdarma 

 

Zadání soutěže najdete v přiloženém formuláři, vítěze oznámíme v pátek 21.4. Ceny budou k převzetí na Štvanici 22.4. ve stánku registrace závodu, nebo v něm proběhne domluva o jejich převzetí (v případě výroby desek). Vyplňujte, tipujte a vidíme se v sobotu!

 

Galerie