Seznam klubů

ČAS pořádá ve spolupráci s místními kluby a Domy dětí a mládeže tzv. skate akademii po celé ČR. Níže najdete seznam měst, ve kterým akademie probíhá, nebo je v přípravě. V případě potřeby dalších informací na kontaktujte na info@czechskateboarding.cz.

Rozdělení a popis trenérských licnecí (co je potřeba k jejich získání):
Licence A - absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu
Licence B - vedoucí klubových oddílů, možnost provozování vlastní výuky na základě vázané živnosti "trenér skateboardingu"
Licence C - trenérskou činnost může provozovat pod sportovním klubem nebo ve střediscích volného času

Praha a Střední Čechy

3B Sport z.s.

Seznam trenérů:
Jan Bašný (licence B)
Kryštof Mizur (licence C)
Eduard Synák (licence C)


Mystic Skate Club Štvanice z.s.

Seznam trenérů:
Lukáš Wieluch (licence B)
Filip Korbut (licence B)
Daniel Matůšů (licence C)
Erik Argalaš (licence C)
Robert Myslikovjan (licence C)
Jakub Halfar (licence C)
Petr Kopka (licence C)
Jiří Houka (licence C)
Michal Musil (licence C)
Nguyen Duc Hoang (licence C)
Štěpán Bícha (licence C)
Tomáš Hrabáň (licence C)


Skate Academy z.s.

Seznam trenérů:
David Kamínek (licence A)
Jan Torba (licence B)​
Nikolas Tunturov (licence B)​
Adam Löfler (licence C)
Štěpán Bícha (licence C)​
Egon Vondrák (licence C)​
Lukáš Měcháček (licence C)​
Tomáš Chmela (licence C)​
Brett Whitley (licence C)​
Petar Drljača (licence C)​
Adam Fadlejič (licence C)​
Kristína Grežďová (licence C)​

Havířov

Skate Klub Havířov z.s.

Seznam trenérů:
Petr Vašut (licence B)
Matěj Višna (licence C)
Martin Blaník (licence C)​
Jan Kesler (licence C)​
Daniel Vojtaš (licence C)​
Martin Prymus (licence C)​
Jakub Rychlík (licence C)​
Jan Kolenčiak (licence C)​
Michal Včolek (licence C)​

Jihlava

Young Blood Academy z.s.

Seznam trenérů:
Tomáš Marek (licence B)​
Barbora Schovová (licence C)​
Jan Cafourek (licence C)​

Karviná

Skejtuj denně z.s.

Petr Zorychta (licence C)
Sedrik Mikula (licence C)
Kornas Bogdan (licence C)

Orlová

Skateboarding Orlová z.s.

Jiří Kamýček (licence B)

Ostrava
 
Skate club Ostrava z.s.

Martin Bernačík (licence C)

Uherské Hradiště

Skate klub Uherské Hradiště z.s.

Aleš Jež (licence C)
Michal Jež (licence C)

Vrchlabí 

Skate Club Krkonoše z.s.

Tomáš Háze (licence C)
Lukáš Měcháček (licence C)