Vánoce s firmou Rock'n'Roll

ROCKnROLLové  VÁNOCE je speciální prodejní akce, která bude probíhat na kamenných shopech a E shopu. Co nákup, tak slosovatelný kupón o zajímavé ceny od značky Sony PlayStation a dalších. Vánoční nákupy se nikomu nevyhnou a tím pádem asi každý uvítá možnost vyhrát hrací platformu a udělat si tak dvoje vánoce najednou. Více se dozvíte v následujícím článku o akci, kde je partnerem i Česká asociace skateboardingu.

 

Společnost Rock n Roll si pro Vás přichystala vánoční výherní akci. A to jak ve svých kamenných prodejnách, tak i na E-shopu. Princip je velmi jednoduchý a navíc můžete vyhrát zajímavé cenyjako jsou PlayStation 3, PSP a Boomtix reproduktor a mnoho dalších od značek značek Vox a Independent.

Princip je zcela jednoduchý. Stačí udělat nákup v prodejnách nebo na E-shopu Rock n Roll nad 300,- Kč a budete po vyplnění kontaktních údajů zařazeni do slosování. Čím více nákupů uskutečníte, tím máte větší šanci na výhru. V jeden den můžete udělat vždy jeden nákup v jednom obchodě. Pokud nakoupíte ve všech obchodech( Rock´N´Roll Světozor, Rock´N´Roll Na Příkopě, E-shop), tak máte tři slosovací kupony během jediného dne. 

A tyto výhry jsou následující: 1. boty Vox dle vlastního výběru, 2. mikina Independent dle vlastního výběru, 3. tričko Vox nebo Independent dle vlastního výběru.

Tyto ceny se losují pro každý obchod zvlášť, takže pokud jste získali kupony ve všech obchodech, máte 3x větší šanci vyhrát tyto ceny.

Vylosovaní získávají výherní poukaz pro vyzvednutí výher v kamenných obchodech  RNR. Ale tím to nekončí: po vylosování cen za jednotlivé obchody budou již vylosované kupony vráceny do osudí, do kterého budou vloženy kupony za všechny obchody společně a proběhne hlavní losování, ve kterém budou vylosovány 3 hlavní výhry – herní konzole Sony Playstation 3, Sony PSP a přenosný repro Boombotix BB1. Takže pokud jste vyhráli předtím již jednou, máte stále šanci na hlavní cenu.

I přesto, že se jedná o komerční podporu prodeje, je to zároveň i dobročinná akce ve spolupráci s Dětským Domovem v Kašperských horách. Z každého nákupu, který bude zařazen do slosování, daruje RnR částku 20,- Kč na skateboardové vybavení DDK a  5,- Kč za každého zúčastněného přispěje velkoobchod s hračkami S.H.I.T.CZ  na dětské hračky. Česká asociace skateboardingu daruje 4 skate desky s vlastním designem a Skaterock.cz jeden skate komplet.   

Vše odstartuje v úterý 15.11. a bude to trvat do čtvrtka 15.12. Losování vítězů a předávání cen se bude konat na závěrečné, benefiční párty 16.12. Finanční výtěžek z koncertu se připojí ke skateboardovému vybavení a k hračkám.

Na párty se budou konat  živé koncerty, kde zahrají kapely jako Lety mimo , Apple Juice a další. Samozřejmě nebude chybět tombola. Místo a přesné informace se dozvíte velmi brzy a to buď u nás na Skaterock.cz nebo Rock n Roll stránkách. 

Předání  vybraných peněz a dárků od Rock n Rollu a partnerů proběhne 20.12. přímo Dětském domově.

V případě zájmu můžete sami poslat svůj příspěvek na účet Dětského domova. Bankovní spojení je č.ú.: 126004744/0600

Podrobné informace najdete na:
www.rocknroll.cz

Galerie