Proč nezkusit Think Big?

Asi těžko jste unikli reklamním spotům firmy O2 zaměřené na projekt Think Big. Možná jste se tímto projektem zabývali a možná ne. Jak to tak vypadá, jedná se o projekt kde by mohly uspět i čistě skateboardové projekty. Dále článku jsme vám připravili průvodce celým projektem a pak je to celé jen a jen na vás.

Celý projekt je určen na mladší populaci a účastníky mohou být jen lidé ve věku mezi 13 a 26 lety. V minimálním tříčlenném týmu pak musí být alespoň jeden starší 18 let. Tím pádem je jasné, kam míří firma O2 svůj projekt/reklamu. Lze zažádat o dotaci v rozmezí 10.000,- až 90.000,- korun. Za to sice plazu alá Lešno nepostavíte, ale rozhodně se s tím něco dá dělat. Taková minirampa už by mohla vzniknout, nebo závody by se daly uspořádat. Chce to jen se nad touto nabídkou zamyslet a s něčím přijít. Zajímá-li vás to, tak se pojďme na projekt podívat podrobněji.

Projekt Thing Big není specificky určen na žádnou oblast, takže je zcela na vás jakým směrem se vydáte. Samozřejmě že doporučujeme tu skejtovou a když v projektu uspěli kolaři se svými dirt jumpy, proč by nemohl uspět někdo z vás například s novými překážkami, s novým povrchem atd? Galerii přihlášených projektů najdete zde a v případě pomoci s pořádáním lokálních závodů, nabízíme náš manuál.

Firma O2 zároveň nabízí i odbornou pomoc ve formě seminářů na téma projektového a finančního managementu, PR, způsoby hledání finančních zdrojů apod. Což se může nejen nyní, ale i v budoucnu hodit. Kromě toho jsou pro členy týmu připraveny mobilní telefony, zvýhodněné tarify a připojení na net.

Uzávěrka samotného projektu se blíží a poslední možnost k přihlášení je do 31.12.2011 do 23:59:59. Další možnost bude až v květnu 2012. V případě neúplnosti přihlášky vám bude poslána zpět a dostanete 3 dny na zpracování.

Samotné peníze můžete použít na nákupy materiálu, na služby spojené s projektem nebo na vybavení. Vše musí být samozřejmě doloženo paragonem či fakturou. Naopak peníze nelze použít na finanční odměny pro členy týmu a na náklady nesouvisející přímo s projektem. Detailní výpis najdete na webu O2.

Realizace projektu musí proběhnout v období 16.3.2012 až 14.9.2012, včetně všech plateb. V případě, že v této době nakoupíte nějaký majetek, musíte jej po ukončení projektu darovat subjektu neziskového charakteru nebo veřejně prospěšného charakteru.

Zda-li bude právě váš projekt vybrán, se dozvíte v druhé polovině února 2012 a od 16.3. začne realizace všech projektů. Na programu jsou i vzdělávací semináře pro členy týmu o samotném projektu.

V případě vašeho zájmu a byl by hřích něco takového nezkusit, si důkladně prolistujte webovky projektu a jděte do toho. Stojí vás to čas a také můžete něco získat. Tak proč to nezkusit.

Galerie