Náš stánek na Grand Prix Beroun 2016 v sobotu 25.6.!

V sobotu 26.5. rozbalí ČAS stánek v Berouně osobně Honza Kačaba, lektor z pražského Radotína. K dsipozici vám se všemi možnými informacemi jako jsou zde v článku, plus zdopoví dotazy o chodu asociace. Kromě něho bude ve stánku i Janis Maceridis, známý to skater a masér v jedné osobě a jeho úkol bude jediný. Napravit svaly namožený skateboardingem do správný formy! Takže na viděnou v Berouně!

Aktuální akce pro členy ČAS a platící v den závodu Grand Prix Beroun:

* 10% sleva při nákupu na Ambassadors.eu
* skate závody, kempy a výlety pro děti
* výhodné nákupní akce pro členy ČAS
* výuka skateboardingu po celé ČR
* 10% sleva ve stánku Snowbitch.cz (GPB)
* 15% slevu z eventu GPB merchandise

Česká asociace skateboardingu (ČAS)

Česká asociace skateboardingu (ČAS) byla založena na začátku roku 2010. Jejím hlavním cílem je podpora skateboardingu na všech úrovních. Snahou je zajistit ty nejlepší podmínky jak pro profesionální tak i začínající jezdce. Hlavním úkolem České asociace skateboardingu je rozvoj tohoto sportu v České republice v rámci regionů a všeobecná popularizace skateboardingu jako sportu mezi širokou veřejností.

Přehled aktivit ČAS:

Skate Akademie

Skate Akademie je název pro skateboardovou školu. Ve spolupráci s Domem dětí a mládeže hl. m. Prahy byl vypracován základní metodický postup a v roce 2011 tak začaly vznikat první oficiální skateboardové školy v ČR. Projekt Skate Akademie se postupně rozšířil i mimo hlavní město a v současnosti probíhají Skate Akademie po celé republice.

Akademie dělíme na sezónní (od jara do podzimu), lekce probíhají ve skateparcích pod širým nebem a na zimní (od podzimu do jara), kde výuka probíhá v krytých prostorách. Sezónní akademie jsou vypisovány většinou formou kurzu, který má 10 hodinových lekcí. V Praze se v sezóně akademie konají na cca 8 místech  a nadále se rozšiřují. Zimní skate akademie jsou ve formě balíku 10 hodinových lekcí, kde si mohou zájemci vybírat lekce v uvedených termínech až do jara.

* Akademie jsou určeny dětem ve věku 5 -14let a převážně začátečníkům.

Kids on the Road – celodenní výlety do skateparků v celé ČR.

Celodenní skate výprava z Prahy do skateparků v celé ČR. Nejprve jsme výpravy organizovali převážně v zimním období, kdy je skateboarding v terénu nemožný. Později jsme začali Kids on the Road pořádat pravidelně po celý rok.

Příměstské tábory

V roce 2015 jsme realizovali první příměstský skate kemp v ČR. Každý den se odehrává v jiném skateparku v Praze, pestrý program a týden s kamarády na skejtu. Těšíme se na vás i tento rok! Komplet info zde.

 

Winter Skate Camp – víkendové pobyty (sportovní soustředění)

Víkendový pobyt zaměřený na výuku skateboardingu. Ubytování v penzionu, výuka skateboardingu, netradiční sporty a spousta další zábavy!

 

Day for Kids – Amatérské závody

Pro děti, které jsou členem ČAS pořádáme pravidelně amatérské závody a menší soutěže. Děti z celé ČR se sejdou na jednom místě (skateparku) a mezi sebou soutěží v několika disciplínách o věcné ceny. Komplet info zde.

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE A PŘEHLED VŠECH AKTIVIT ČAS:

WWW.CASKATE.CZ

Další informace a Vaše dotazy info@caskate.cz.

Registraci nových členů najdete na našem webu.

Další info najdete v přiložené galerii.

Galerie