Letní soutěž o komplet z Ambassadors.eu!

Máme pro vás soutěž nejen pro členy ČAS! Ve hře je komplet dle vlastního výběru z eshopu www.ambassadors.eu. Jedná se o dlouholetého partnera ČAS, což ceníme nejvíc a také o eshop, kde seženete vše co ke skateboardingu potřebujete. Kolečka, desky, komplety, hardware, ale i oblečení, časopisy, různé doplňky, prostě všechno. Navíc dokáží poradit buď ve formě online chatu, nebo přes email shop@ambassadors.eu. Určitě budete znát i tým Ambassadors, kam patří například Maxim Habanec, Martin Pek, Arnošt Ceral, Karel Raichl, David Luu a další skaters!

A nyní k samotné soutěži. Stačí jediné, vyfoťte fotku se skejtovou tematikou a přidejte k ní na Instagramu a Facebooku tag #soutezokomplet. Nezapomeňte obrázek nastavit jako veřejný, aby se zobrazil po načtení tagu!

Soutěž ukončíme 26.8. a komplet po domluvě můžeme vzít na DFK a Skate contest v Ústí nad Labem. Kam vás tímto zveme a nezapomeňte vyplnit elektronickou přihlášku! V případě že se výherce akce nezúčastní, pošle jej eshop Ambassadors poštou. 

K výběru vítěze pomůže kreativita, počet likes u daného obrázku a samozřejmě musí být na fotce nějak zakomponován skateboards. Jestli to bude funkční skate, podomácku vyrobený, nebo jen nápiš skateboard na ppaíru, to už necháme na vás. Překvapte nás. Skateboarding a léto patří k sobě a na vás je aby vznikla fotka s tagem #soutezokomplet.

Přehled všech kompletů najdete na eshopu www.ambassadors.euNezapomeňte, že pri nákupu člena ČAS na Ambassadors, platí sleva 10% na celý nákup! Pouze uveďte jméno člena ČAS pod jakým je registrován a jména se musí shodovat se jménem v adrese.

Jděte do toho a nebojte se!

 

Galerie