Informace o zimní indoor skate akademi v Praze na Letné a reporty z DFK!

Od listopadu startujeme ČAS skate akademie v kryté hale na Letné a akademie budou fungovat do března 2015. Samozřejmostí jsou i závody Day for Kids. Sketa Freestyle Park najdete na adrese Letenské Sady 32, naproti zemědělskému muzeu a přidáváme i fotku jak to v hale aktuálně vypadá. K dispozici je radius, banks, rail, box, áčko a další překážky vhodné k výuce skateboardingu.
 
Termíny a lektoři:


Pondělky
16 - 17 (Míša Šmatová) -  začátečníci
17 - 18 (Míša Šmatová) - pokročilý
 
Úterky
17 - 18 (Honza Kačaba) - pokročilý
 
Středy
16 - 17 (Míša Šmatová) -  začátečníci
17 - 18 (David Blaha) - pokročilý
 
Čtvrtky
16 - 17 (Jakub Jiruška) - začátečníci
17 - 18 (Jakub Jiruška) - pokročilý
 
Pátky
David Kamínek a Kuba Jiruška
16 - 17 začátečníci
17 - 18 pokročilý
 
Soboty
18 - 19 (Dan Beringer)
 
Skate akademie budou v prodeji ve formě balíčku deseti lekcí, které je třeba vybrat do tří měsíců od nákupu. Cena deseti lekcí je 900Kč.
 
Co je potřeba:
- vlastní skateboard
- ochranné prvky (helma, chrániče na kolena, dlaně a lokty)
 
Přihlášky můžete posílat na info@caskate.cz, kde uvedete den a hodinový termín Vámi zvolené akademie. Platbu lze provést, po potvrzujícím emailu že se Vámi vybraný termín bude konat, buď bezhotovostně na účet 5436165001/5500 a do poznámky uveďte rodné číslo účastníka, plus do emailu kromě jména a telefonního kontaktu uveďte opět rodné číslo účastníka.
Přihlášení do akademií lze provést také přímo ve Sketa Freestyle Parku, kde lze platbu uskutečnit po potvrzení že daný termín bude spuštěn, nejpozději pak na začátku první hodiny.
 
Přihlášky prosíme posílejte, nebo se přímo na místě přihlašte do 29.10. Akademie se spouští od 4 účastníků jednoho termínu a maximum je 8 účastníků. V případě že Vámi zvolený termín nebude spuštěn, Vás budeme informovat a stejně tak i o naplnění termínu.

Individuální tréninky s Martinem Pekem
Další možností tréninku jsou individuální hodiny s Martinem Pekem, který Vám představí jak sebe, tak i své akademie:
“Ahoj jmenuji se Martin Pek je mi 25 let a jsem jeden z předních českých skateboardistů. Osobnímu přístupu s dětmi se věnuji již čtvrtým rokem.
Mým cílem je, aby děti chápali základy stretchingu při sportu,co nejvíce se bavili, ale aby také pochopili systém ježdění ve skateparku, naučili se novým trikům, ježdění s novými kamarády a co nejvíce rozvíjeli své individuální schopnosti ve skateboardingu a respektu k ostatním dětem. Své znalosti a zkušenosti jsem načerpal za 13 let skateboardingu, kdy mým největším úspěchem se letos stalo vítězství jednoho z největších závodů na světě 20. ročníku Mystic Skate Cupu 2014, který se jel letos v Praze. Studoval jsem Univerzitu Karlovu Fakultu Tělovýchovy a o sport a osobní rozvoj se zajímám od malička.“
 
Cena na hodinu je 300.- Kč pro jednoho účastníka a lze se domluvit individuálně podle potřeby na čísle +420 602 270 272, nebo na emailu martinpeks@seznam.cz.

Reporty a výsledky ze závodů Day for Kids
Jako další info pro vás máme kompletní report ze dvou závodů Day for Kids a to v Brně a v Kolíně! Plus přidáváme výsledky ze závodů v Kostelci u Jihlavy.

Halu Sketa Freestyle Park podporují:
Občanské sdružení Alternativa II.
Sketashop.eu
Ambassadors
Česká asociace skateboardingu
Skaterock.cz

Galerie