Česká výprava se chystá do Sharjah na MS 2022!

Čtete správně, na začátku roku 2023 se ve Spojených arabských emirátech, konrétně v emirátu Sharjah, koná mistrovství světa roku 2022. Loňské MS v Brazílii bylo na poslední chvíli zrušeno a na přelomu letošního ledna a února proběhne v SAE mistrovství světa jak ve streetu, tak i v parku. Street se koná i stréninky v termínu od 29.1. do 5.2. a závody jsou od 1.2. Park se koná od 5.2. do 12.2.a závody jsou od 8.2. 

Do SAE se chystá i početná česká výprava, kdy ve streetu uvidíme Tonču Bakošovou a Martina Peka jako hlavní tým a dále Maxima Habance, Viléma Jakeše, Davida Luu a Honzu Navrátila. Zájem o nominaci mimo oficiální reprezentaci projevil Jakub Imramovský, který se chystá do SAE kompletně ve vlastní režii a nominanci bylo vyhověno. 

V Parku pak uvidíme Tobiáše Jírovce a Honzu Tomšovského, který jede podobně jako Kuba Imramovský mimo oficiální reprezentací a ve vlastní režii.

V případě zájmu je kompletní info o závod na webu Worldskate, nebo na Skaterock.cz.

Na místě bude také Dan Dujsík, který od nového roku funguje jako vedoucí reprezentace, viz. zápis z poslední členské schůze a i díky němu budete vědět aktuální dění ze SAE. Plus oficiální online přenosy.

Přejeme výpravě šťastný let a především úspěch v Sharjah!

Galerie