ČAS vrací skejtry do hry na Bulovce!

Máme tu pro vás výsledky soutěže a opět o sestavu trucky Theeve, kola Bones a deska Ambassadors. Zaměřili jsme se tentokrát na českou repre v sestavě Martin Pek, Maxim Habanec, Honza Navrátil a David Luu. Stačilo uhádnout místo vzniku videa, kterým je pražská Bulovka, kde vznikla spolupráce mezi asociací a místní ortopedickou klinikou. Od teď bude pro členy asociace k dispozici hot linka přímo na ortopedii.

 

Česká repre v sestavě Martin Pek, Maxim Habanec, Honza Navrátil a David Luu se vydala na poměrně skejtově neznámé místo a tím místem je pražská nemocnice Bulovka a její nově zřízené "Skateboarding Medical Centre".

ČAS plus NNB tě vrací zpátky do hry na Bulovce.

Česká asociace skateboardingu a Ortopedická klinika NNB (Nemocnice Na Bulovce) společně představují partnerství zdravotní péče a prevence v podobě "Skateboarding Medical Centre", která si klade za cíl, zajistit v případě zranění registrovaného a řádného člena ČAS odbornou lékařskou péči týmem sportovní traumatologie na Ortopedické klinice NNB pod vedením prof. Jiřího Chomiaka.

A to prostřednictvím objednání na speciální lince určené právě a pouze řádným členům ČAS.

Tento program bude působit preventivně, vzdělávat aktivní jezdce (prostřednictvím SK8 škol, propagace používání ochranných pomůcek, uveřejňování statistik zranění, trendů, pacientských příběhů atd.) a o těchto aktivitách bude vznikat následná evidence.

 

Logo Skateboarding Medical Care

 

Přesné znění postupu, kontakty apod. byly rozeslány členům asociace, nebo je můžete dostat prostřednictvím emailu. Za nás velký palec nahoru, protože tohle zatím pro skejtry nikdo nikdy neudělal a jedná se o světový unikát. Samozřejmě přejeme aby jste tuto službu využili co nejméně, ale když už, tak budete v dobrých rukou.

Martin Pek je jakousi hlavní postavou projektu, neb pamětníci vědí, že jej kdysi na Štvanici sestřelil kolař a byla z toho zlomenina na šrouby. Právě tehdy došlo k prnvímu setkání Martina Peka s profesorem Chomiakem a projekt kdy ČAS vrací skejtry do hry na Bulovce, navazuje na úspěšné vrácení do hry Martina Peka.

Přidáváme promo video, natočené k nastartování tohoto unikátního projektu a jak vidno, aktivity ČAS překročily zajeté mantinely typu závody, skate akademie a další věci o kterých se dočtech zde a pro členy je připraven servis jedně z předních ortopedických klinik nejen v ČR. Samotnou registraci do ČAS pak najdeš na tomto odkazu.  

Další fotografie z natáčení najdete zde.

Reportáž o spojení ČAS a NNB na ČT 1.

 

 

Repre on the roof.

Repre on the roof.

Honza Navrátil 50 - 50 grind.

Martin Pek a jeho 360 flip "někde".

A SPRÁVNĚ TIPNUL BULOVKU? TOM KONEČNÝ!

A o co se hraje?

Galerie