Benefity členství v České asociaci skateboardingu

V případě že uvažuješ o členství v české asociace skateboardingu, tak tím co podpoříš je hned úvod z našich stanov, kde jsou vypsány naše základní aktivity:

  • podpora rozvoje skateboardingu v České republice
  • zvyšování počtu aktivních skateboardistů
  • podpora skateboardingu v rámci regionů České republiky
  • podpora české skateboardové reprezentace
  • organizace a podpora skateboardových akcí a závodů
  • všeobecná popularizace skateboardingu jako sportu mezi veřejností
  • podpora zájmu mládeže o skateboarding

Dále je třeba zmínit propojení mezi námi a ortopedickou klinikou NNB (Nemocnice Na Bulovce) kdy společně představujeme partnerství zdravotní péče a prevence v podobě "Skateboarding Medical Centre". Tato aktivita si klade za cíl zajistit v případě zranění registrovaného a řádného člena ČAS odbornou lékařskou péči týmem sportovní traumatologie na Ortopedické klinice NNB pod vedením prof. Jiřího Chomiaka.

K dalším aktivitám patří granty ve spolupráci s městy v ČR. Například Praha podpořila akademie příspěvkem na lektory a na hardware. Zastávky ČSP podpořilo nejen hlavní město ale i města jako Příbram, Ostrava, Rožnov pod Radhoštěm, Jihlava, Brno, Havířov a další.

A když jsme u měst, za dobu existence jsme byli u vzniku několika skateparků a mnoha městům jsme pomáhali hledat ty správné firmy na stavbu skateparku. Neustále nám chodí dotazy od skaters jak jednat s úřady a k naší práci patří i nasměrování těchto otázek tím správným směrem. Stačí jen napsat.

První skate akademie spatřily světlo světa v Praze v roce 2011 a od té doby se myšlenka skate akademií přenesla do  dalších měst jako je Jihlava, Hradec Králové, Havířov a další. Dnes je spoustu lákadel a my nechceme aby skateboarding zapadl například vedle fotbalu nebo koloběžky. K tomu jsme přidali sérii U9 a U14, která koluje po celé ČR a pro děti je to možnost, jak se potkat mezi sebou, jak potkat zkušenější riders a mají také možnost porovnat svoje skills.

Skate akademie jsou velmi důležité pro rozvoj skateboardingu v ČR a neustále sháníme nové lektory!

Nechybí ani možnost kurzů pro lektory skateboardingu, licence C a B, se kterou dostaneš i živnostenský list. Dále děláme kurzy pro rozhodčí skateboardingu a to vše jen pro naše členy.

Samozřejmě nechybí ani materiální podpora ve formě slev u našich partnerů, na jejichž seznamu pracujeme.

Díky za tvůj čas a za přečtení textu až sem a teď je na tobě jestli náš podpoříš 100,- ročně. Částka je to vskutku minimální a jak můžeš číst výše, jde nám o tu nejlepší věc na světě. O skateboarding.

Registraci najdeš na tomto odkazu a následují aktuální benefity pro členy asociace.

Benefity členství v České asociaci skateboardingu

V rámci spolupráce se značkami a organizacemi, jsem pro Vás nachystali přehled benefitů pro rok 2021, které členství v asociaci přináší. Případné slevové kódy budou členům rozeslány emailem.

Nemocnice Na Bulovce - Skateboarding Medical Center

Jakýkoliv registrovaný člen ČAS může zavolat do kartotéky kliniky a bude objednán v co nejbližším termínu na specializované vyšetření. Akutní zranění jsou samozřejmě řešena okamžitě na místě lékařem ve službě. V žádném případě se nejedná o přednostní ošetření. K takovému pacientovi bude v ideálním případě přivolán lékař ze sportovní traumatologie, který zaeviduje druh sportu, charakter zranění a okolnosti, při kterých ke zranění došlo. V dlouhodobém horizontu by klinika tato data ráda vyhodnocovala a výsledky využila v oblasti prevence ve spolupráci s ČAS. Další info rozesíláme členům prostřednictvím newsletteru.

Ambassadors - SLEVA 10 % na kompletní eshop 

Ambassadors je česká firma zaměřující se na produkci kvalitních desek a to už od roku 2006. K předním jezdcům patří nebo patřily Maxim Habanec, Lukáš Daněk, Tomáš Stejskal a Honza Tomšovský. Kromě pořádání akce "Pražskej Démon", stojí i za sérií Lakai Rides on Ambassadors a od začátků podporuje Českou asociaci skateboardingu a její aktivity. Slevu uplatníte na eshopu Ambassadors.eu. Samotný slevový kód posíláme členům prosřednictvím newsletteru.

Vans - SLEVA 15 % na nezlevněné produkty 

Legendární kalifornská značka Vans je se skateboardingem spjatá už více než půl století a v jejím týmu se to hemží legendami. Firma Espace provozuje české a slovenské Vans story a právě na jejich eshopu Espaceshop.cz můžete slevu využít. Samotný slevový kód posíláme členům prosřednictvím newsletteru.

Galerie