Ambassadors podporuje členy ČAS a představuje akci RIDE AT SCHOOL!

Firma Ambassadors, partner ČAS
Ambassadors, výrobce desek a distributor veškerého potřebného hardwaru pro skateboarding, podporuje ČAS už od roku 2010, kdy ČAS vznikla. A stále platí pravidlo, že pro členy ČAS je na eshopu připravena sleva 10% na jakoukoliv objednávku, stačí jen napsat do poznámky "jméno příjmení - člen ČAS". Nemáteli registraci, lze ji provést zde

Firmu Ambassadors jistě budete znát z našich akcí typu Day for Kids, Kempy, Road trips, kde se pravidelně potkáváte se zbožím této značky. Stejně jako s jezdci týmu Ambassadors, kam patří nejlepší jezdci v ČR jako Maxim Habanec, nebo Martin Pek. A také Adéla Dončuková, nejmladší člen týmu a zároveň i objev skate akademií a DFK! 

10% SLEVA NA VŠE A JAK NA KOMPLETA (kompletní skateboard)
Nejvíce vás budou zajímat komplety, které najdete na této stránce. Se slevou 10% se dostanete pod hranici 2000,- což je jistě zajímavá cena za kompletní skateboard, na kterém jezdí i běžní skateboardisté. Samozřejmě je varianta že koupíte kompleta v obchodním centru, kde bude cena 500 - 600,- apod. Zde je nevýhodou deska, která bývá tlustá a celkem dost těžká. Její výhoda je nesmrtelnost, výměnou za špatnou ovladatelnost. Na tomto kompletu doporučujeme vyměnit tzv. Bushings, které v nápravě skateboardu (truck) mají na starosti zatáčení. Ve levnějších kompletech to bývá velkým kamenem úrazu. A kolečka. Ty bývají většinou plastová a buď velmi kloužou nebo jsou naopak měkké a nejezdí vůbec. Výměnou těchto komponentů rozhodně vylepšíte jízdní vlastnosti skateboardu. Zbývají samotné trucky, které budou těžší než tradiční trucky a ložiska, které při správné údržbě není třeba měnit. A pak tu jsou samozřejmě chrániče.

VÝZNAM SLOV:
Komplet - kompletní skateboard s deskou, s trucky, s koly
Skateboard, deska - samotná deska bez ostatních komponentů
V případě použití slova "komplet" se vyhnete nedorozumění při kontaktu se shopem.

V případě potřeby jakéhokoliv dotazu se buď obraťte na nás, nebo přímo na email shop@ambassadors.eu, kde Vám poradí se vším co je třeba.

Akce KEEP CALM and RIDE AT SCHOOL
Škola je sice tady a nový skatepark nikdo místo tělocvičny nevyčaruje, tedy přejeme, ale nejspíš zůstane jen u toho přání. Aby se do školy šlo lépe, se skejtem v ruce, přinášíme vám kaci firmy Ambassadors. V případě, že Vám přijde pojíždění na skateboardu proti školním osnovám, což chápeme, lépe dál nečíst!

Z webu Ambassadors:
Ambassadors sází na to že se skejtem do školy chodíš, takže pro tebe mají akci KEEP CALM AND RIDE AT SCHOOL. A o co jde? Jdi do školy, se skejtem. Nafoť fotku ze školy se skate tematikou, jak kam dáš skejta, nebo odkud kam budeš skákat, což samozřejmě ve škole "nedoporučujeme", to je zcela na tobě. Samozřejmě ani "nedoporučujeme" natočenou footage ze školy. Z haly, ze šatny, z třídy, prostě odkudkoliv natočená sérka, trik, cokoliv. K tomu přidej tag #rideatschool, ať to všechno pak najdeme. Každýmu účastníkovi akce nabízíme 10% slevu na nákup, jen připiš do komentu objednávky heslo RIDEATSCHOOL, my si tě najdeme podle jména na Instagramu nebo na Facebooku, případně doplň i nick. A rovnou postoupíš s 10% slevou do osudí o hlavní ceny, kde jsou slevy až 50%, anebo rovnou zdarma objednávka, šeky Asphalt Yacht Club za litr a další pecky. Záleží jen s čím přijdeš. Nezapomeň i na další tagovací akce jako jsou #WILDRIDESTORY nebo #SKATEROCKINSTATRICK. Můžeš propojit a mít tak větší šanci vyhrát zajímavý ceny!

POZOR, SLEVY Z ČLENSTVÍ A Z AKCÍ SE SČÍTAJÍ!

Galerie