Aktulity po únorovém jednání výkonného výboru

Výkonný výbor má celkem pět lidí, sestavu můžete najít zde a schází se průměrně jednou za měsíc, nebo častěji, jak je potřeba. Díky covidu proniklo i k nám kouzlo konferenčních hovorů, tak nejsme vázáni místem a je jednodušší se virtuálně sejít.

První únorový výbor máme za sebou a zde je přehled probraných záležitostí. Počtákem dubna spustíme na našich socials soutěž pro veřejnost, která naváže na projekt ČAS vracet a bude se jednat o jednotrikovou soutěž. Další doprovodné soutěže připravujeme v návaznosti na ČSP a určitě nás letos nemine ani akce propojené s jednotlivými členy reprezentace. Z jejich tréninků se k vám také dostane víc materiálů než tomu bylo v předchozích letech.

Samotné ČSP je letos poprvé rozděleno na ČSP a ČSP Junior. Junior měl svou premiéru v loňském roce a pevně věříme, že se po dvou letech covidu letos podaří odjet obě série. V případě ČSP Junior jsou ve hře města Praha, Ostrava, Havířov, Karviná a Jihlava. Což jsem města kde fungují kluby minimálně s roční působností v asociaci a v příštím toce se přidají další města. Závod pořádá místní klub ve spolupráci s asociací.

U ČSP nejsou místa zatím pevně daná, řešíme podporu měst, povolení a další potřebné věci. Doufejme že sérii se podaří uskutečnit ve městech Děčín, Ostrava, Karviná, Jihlava, Plzeň, Frýdek Místek a samozřejmě finále v Praze. Termínovka by pak měla být venku nejpozději v dubnu. 

Letošní závodní sezónu pak odstartuje Game of SKATE v Praze na Výstavišti a to bude dne 14.5. Následovat budou pak obě série, plus REPRE tour, která proběhne zároveň se sérií ČSP Junior.

V případě že plánujete vlastní závod, prosím ozvěte se nám na email info@czechskateboarding.cz a o rozpracované termíny se s vámi podělíme, abychom se pokud možno vyhnuli stejnému datumu.

Samotná reprezentace má doplněný svůj seznam na této stránce, jednotliví členové jsou rozděleni do týmů a seznam není nijak uzavřen. Další jména se mohou objevit i v průběhu roku. 

V klubech nás čeká na přelomu února a března konferenční hovor se zástupci všech klubů v ČR a také workshop pro zájemce o vedení klubů. S předpokládaným termínem březen. Stačí jen sledovat naše informační kanály a vše se dozvíte včas. Seznam klubů se nově rozrostl o Skate pro život, umístěný v Uherském Hradiště a přejeme partě ať se dílo daří!

Náš kalendář aktuálně obsahuje dvě akce a tím je školení rozhodčích na březen a na školení trenérů v Havířově již v únoru. Pevně věříme že brzy začneme doplňovat ČSP Junior a následně i samotné ČSP.

Galerie