AMB

Ambassadors je česká firma zaměřující se na produkci kvalitních desek a to už od roku 2006. V roce 2009 vznikl samostatný brand Ambassadors, který od chvíle založení vybudoval silný team. K předním jezdcům patřili Maxim Habanec, Lukáš Daněk, k těm aktuálním Martin Pek, Tomáš Stejskal nebo Kristián Nguyen K dalším jezdcům patří jezdci z Polska, z Bulharska, ze Slovenska a Srbska. 

V ČR pořádá firma Ambassadors pravidelně závod „Pražskej Démon“ s prize money dosahující 60.000,- Kč. K dalším akcím pak patří pořádání série závodů pro nesponzorované jezdce a Ambassadors také podporuje Českou asociaci skateboardingu od jejího vzniku. Ambassadors jsou pravidelným partnerem Českého skateboardového poháru.

Od roku 2010 se brand Ambassadors stal i distributorem a první značkou se stal brand Jessup Grip. Postupně se pod distribuci Ambassadors dostaly Theeve Trucks, kultovní titanová značka a kompletní nabídka SkateOne, kam patří legendární značky Bones, Bones Bearings nebo třeba Powell Peralta. K dalším významným značkám světového skateboardngu, které distribuce Ambassadors v ČR zastupuje je i kultovní časopis Thrasher.