Výsledky z havířovské ČAS Game of SKATE

Výsledky z havířovské ČAS Game of SKATE

V sobotu 11.7.2020 se jela první zastávka GOS v Havířově, která je malým vynahrazením za zrušené ČSP kvůli koronaviru. Z důvodu deště se musel závod přesunout do haly Semag, kterou mají v Havířově. Přes nepřízeň počasí a přesunu do haly přijelo 38 závodníků z různých koutů ČR.

Po registraci se jeli dvě věkové kategorie U14 a U23. Jednotlivý riders, byli rozlosováni do dvojic a mohlo se jít na to.

Z kategorie U14 skončil na třetím místě Jan Kotlár, druhé místo patřilo Jakubovi Palovskému a první místo bral Alex Rajna. Kluci na svůj věk vraceli hodně těžké a technické triky (více ve videu).

V kategorii U23 skončil na třetím místě Vojta Neděla, druhé místo patřilo Jiřímu Houkovi a první místo bral Jakub Šindelář. Jakub byl od začátku jasný favorit na vítěze, jelikož všechny drtil těžkými technickými triky.

Po odjetí závodu se všichni přesunuli na After Party na Malé Jamajce, kde byl připravený turnaj ve stolním fotbálku, videoprojekce a hlavně mega tombola, kde skoro každý lístek byl výherní a pak nastoupil DJ Nulaa tancovalo se bohužel jen do 22:00, kvůli koronavirové situace.

Bylo to super, ale už se těšíme na klasické závody ČSP, které doufáme, že se příští rok pojednou v klasickém réžimu.

Děkujeme sponzorům, za ceny jak do závodů, tak do tomboli.

Galerie