V Benátkách se o víkendu pojede už čtvrtý Altamont Chill & Grill!

Již počtvrté se 18. srpna 2012 v prostorách Loděnice v Benátkách nad Jizerou uskuteční téměř už legendární závod, který je znám pod názvem Altamont Chill & Grill. A na co že se letos můžete těšit? Na pohodové odpoledne plné skateboardingu v přátelském prostředí, spoustu piva, dobrého masa a večer také samozřejmě na pořádnou párty.

 

Benátecký Chill & Grill vstupuje už do svého 4. ročníku, který je sice maličko poznamenám krizí ve skejtovém businessu, ale ta určitě nezabrání tomu, abychom se společně alespoň jednou za rok sešli za účelem „vychillovaného“ odpoledne v malebném prostředí benáteckého skateparku. Ten svými kvalitami určitě nedosahuje na nejlepší tuzemské parky, ale může slíbit zábavný pojezd a v kombinaci s předními českými skaters také hodně solidní triky. Altamont Chill & Grill IV. V současné chvíli bohužel nemůže slíbit prize money tak, jak tomu bylo u minulých ročníků, ale organizátoři se vynasnaží, aby nakonec přece jenom nějaká ta kačka pro vítěze byla. Jinak se ale ti nejlepší mohou těšit na věcné ceny od značek Etnies, Emerica, Altamont a Soho Wheels v hodnotě 20.000 kč.

 

Plakát Altamont Chill & Grill IV.

Plakát letošního Altamont Chill & Grill IV. contestu

 

Celý závod se rozjede registrací ve 12.00, kdy začátek závodu je naplánovan na hodinu později. Pojede se stylem klasických jamů po třech, kdy si vyberete, s kým chcete jet a také na jaký song chcete svoje triky v jamu vracet. Po kvalifikaci streetu přijde na řadu půlhodinový miniramp jam, z něhož nakonec vzejdou tři nejlepší miniramp masteři. Finále + best trick (best trick bude probíhat stylem „vrátíš - dostáváš“) pak uzavře celé skejtové dění, po kterém už bude následovat jen bouřlivá párty až do časných ranních hodin. Ta se odehraje klasicky jen několik metrů od skateparku v areálu Music clubu Loděnice a k tanci a poslechu zahrají kapely Queens of Everything a Marracash Orchestra z Německa. Tím ale večer nekončí a vše se poté přesune do útrob klubu, kde se rozjede všem moc dobře známá loděnická party, na které bude hrát zrovna to, na co budou mít návštěvníci největší chuť.

 

Lukáš Daněk při loňském Chill & Grill závodu

Lukáš Daněk při loňském Chill & Grill závodu

 

Věříme, že se tedy 18. srpna všichni potkáme v areálu loděnického skateparku v Benátkách nad Jizerou. Nezapomeňte si sebou vzít plavky, chuť ke skateboardingu, nějakou tu zlatku na pivo a masíčka a hlavně pořádnou dávku dobré nálady. O to na Altamont Chill & Grill IV. jde totiž především!

 

Akci podporují Altamont Apparel, Emerica, Etnies, SOHO wheels, Skaterock.cz, Česká asociace skateboardingu, Free Magazine a Audiogang.

 

Odkaz na FACEBOOK page

 

Video z loňského ročníku !

 

Reporty z předešlých ročníků:

Swis-shop.cz Chill & Grill 2011

Swis-shop.cz Chill & Grill 2010

Swis-shop.cz Chill & Grill 2009 

Galerie