Únorová akce Day for Kids je úspěšně za námi!

 

V sobotu 9.2. zažila hala v Ústí nad Orlicí opět návštěvu ze skate akademií z různých koutů celé ČR. Na místě se sešlo 14 skejtrů z Prahy, z Brna a z Jihlavy a na programu byla opět skate session a závody o věcné ceny firem TTShop.cz a Ambassadors.

 

Akce zažila svou premiéru na startu prosince 2012, kdy hala doslova praskala ve švech. Únorová účast byla poznamenána prázdninami, ale o to víc si přítomní celou halu náležitě užili. Na místě je čekala jako první rozcvička pod vedením zkušené skate lektorky Mišky a pak následovala volná session, kdy mezi klukama jezdili i lektoři a kdo s čím potřeboval poradit, tomu se rady dostalo.

Během session se všem dostalo občerstvení, neb při skejtu vyhládne a všichni byli rozděleni do tří skupin. Nejmladší a začínající byli v beginners, pak následovala Intermediate a Advanced. Věkové rozpětí riders se pohybovalo od 6ti do 14ti let a níže ve výsledcích můžete vidět i zúčastněná města. Všichni jeli jedno kolo, kromě Advanced, kde si tři postupující dali mezi sebou i finále.

Akci zakončila exhibice Michala Veselého ze Žďáru a opět následovala free session. Hala od tří patřila všem návštěvníkům a bylo načase vyrazit směr rodná města.

Děkujeme všem za účast, uvidíme jestli ještě stihneme březnovou akci a dne 23.2. chystáme v hale Day for Kids pro děti z Dětského domova. Více info zde.

 

Kompletní galerii najdete na našem Facebook.com.

 

Vítězové a pořadí Day for Kids 9.2.2013:

 

Beginners:

1. Vašek Vejgl (Jihlava)

2. Matěj Holoubek (Jihlava)

3. Tomáš Fedra (Jihlava)

4. Petr Bezoušek (Brno)

5. Vojta Němec (Praha)

6. Dan Bartoš (Praha)

 

Intermediate:

1. Bára Schönová (Brno)

2. Filip Hrdý (Brno)

3. Libor Hanečka (Brno)

 

Advanced:

1. Štěpán Schön (Brno)

2. Martin Štolba (Jihlava)

3. Matěj Stejskal (Brno)

4. Tadeáš Novák (kostelec nad Jihlavou)

5. Viktor Hubocký (Jihlava)

Galerie