Swis-Shop.cz Summer Contest 2011

Swis-Shop.cz Summer Contest 2011 je společným projektem eshopu Swis-Shop.cz, webu Skaterock.cz, časopisu FREE MAGAZINE a České asociace skateboardingu. Pevně věříme, že během léta hned několikrát vypravíte ať už někam na zajímavou tour, nebo kamkoliv, kde vás bude provázet i váš skejt. K němu přibalte pár kámošů a nezapomeňte kameru. Dalo by se říct, že kamera je tou nejdůležitější součástí, protože o výstup z ní půjde především. I když je fakt, že v současné době natáčí pohyblivé obrázky snad všechno kolem nás.

Oproti loňským ročníkům (viz. Skaterock.cz) po vás nechceme kompletní report, ale pouze video. Je nám jedno jestli natočíte své video ve skateparku, nebo to bude video mapující tour po spotech či parcích. Musíte v něm být vy, skejt a musí na nás z něj dýchnout taková ta letní pohoda a atmosféra. Jak se tohoto zadání zhostíte je jen a jen na vás. Z naší strany je jasné, že čím vyletněnější video bude, tím bude mít větší šanci na vítězství. A na druhé místo nehrajeme!

Pravidla hry:
- Natočte v období červenec až srpen video do soutěže Swis-Shop.cz Summer Contest
- Na začátek a na konec videa dejte loga Swis-Shop.cz, Freemagazine, Skaterock.cz a ČAS. Loga jsou níže ke stažení. Zadání videa je jediné. Vy, léto a skateboarding. Můžete jet na trip, zůstat v parku, je to na vás.
- Délka videa minimálně 45 vteřin, maximální délka 5 minut
- Video uploadněte např. na vimeo.com, pošlete link v mejlu, do jehož předmětu dáte „Swis-Shop.cz Summer Contest“ a pošlete na info@skaterock.cz
- Přibalte do mejlu i krátký popis videa, jako kdo točil, kdo jezdí, kde se natáčelo, jak dlouho apod.
- Hodnotíme jak obtížnost triků, tak i nápad provedení a výslednou formu videa. Není důležité zda se video natočí na tour, nebo u vás ve skateparku.
- Svá videa posílejte do konce srpna 2011.
- V první polovině září budou všechna soutěžní videa nasazena na webu Skaterock.cz.
- Prostřednictvím ankety na facebooku Skaterock.cz a Swis-Shop.cz vyberou sami návštěvníci (like) úzké finále účastníků a samotného vítěze zvolí porota složená z partnerů soutěže.
- Vyhlášení vítěze proběhne v polovině září a vítěz si pak dojede pro zmíněný šek.

Tak je na čase vyzvat kámoše, začít plánovat co kde kdy a hlavně nesedět jen doma a nekecat! Natočte, pošlete, vyhrajte!

Loga partnerů ke stažení zde.

Přehled vítězů minulých ročníků najdete na Skaterock.cz.

Galerie