Support Your Local Scene!

 

Česká asociace skateboardingu (ČAS) má za sebou dvouletou praxi s pořádáním skate akademií pro nejmladší zájemce o skateboarding a rádi pomůžeme i dalším obcím, městům a vesnicím. Stačí jediné. Chtít udělat něco s počtem skaters u vás ve skateparku.

Kolikrát se stane, že váš skatepark už má pramálo společného se slovem skateboarding a spíš to vypadá na jiné druhy sportu. Nebo to u vás zeje prázdnotou a omladina se dává na fotbal, hokej a na další „pecky“, kterých je v současné době nepřeberné množství. V té záplavě zájmů a koníčků se kolikrát mládí ani nedozví že nějaký skateboarding existuje a to je sakra škoda.

V ČAS máme za sebou dvou letou praxi s pořádáním skate akademií a více jak desítka měst v ČR už má zkušenosti s pořádáním vlastní skate akademie. Vše navíc spolupořádáme s lokálními Domy dětí a mládeže, které mají letitou praxi s práci s dětmi.

V případě, že jste skateshop, nebo skater a není vám jedno skomírající scéna u vás, tak neváhejte a napište. Jestli máte skatepark a najde se u vás někdo, kdy by se omladině jednou týdně věnoval, tak je vše na nejlepší cestě k pořádání vlastni akademie. Konec konců kdo jiný než lokální skateshop či skater, by měl větší přehled o dění u vás. A jestli to není úplně ideální, tak neseďte s rukama v klíně a něco s tím udělějte.

Po domluvě s ČAS pak budeme kontaktovat lokální DDM, nabídneme jim akademii jako doplnění jejich portfolia, předáme vám manual pro práci v akademii a další cenné rady.

Jestli vám to není fuk, ozvěte se a pojďme s tím něco udělat. V průběhu září začínají startovat další skate akademie, tak proč by mezi nimi neměla být právě ta vaše?

Pište nám na info@caskate.cz.

Díky.

Odkazy na příklady akademií termín jaro 2012:
Ústí nad Orlicí
Mělník
Karlovy Vary
Praha, Hradec Králové, Olomouc
Praha, Litovel 
Pelhřimov a Pardubice

Další info na na webu ČAS v sekci Novinky.

Galerie