Stánek ČAS na Ladronkafestu

Sobota 17.9. a na pražské Ladronce se konal ten den desátý ročník tradičního Ladronkafestu. Pro návštěvníky bylo připraveno hned několik desítek stánků se zaměřením na trávení volného času a jeden z nich byl stánek ČAS, který byl umístěn přímo vedle minirampy firmy Puma. Takže ten nejzajímavější program festivalu byl daný.
 

Celá akce se koná na podstatné části parku Ladronka a že to je kus pozemku. Projít tak celý areál zaměřený na trávení volného času, muselo dát návštěvníkům zabrat. Já to měl jen od stánku pro jídlo a zpátky a pak ještě na Toiky. Hned vedle jsem měl minirampu a hlavní stage na dohled, takže se dá říct, že stánek ČAS byl v centru dění. Procházející si mohli vzít časopis FREE MAGAZINE a Board, dále pokecat o skate akademiích a vzít si časopis pražských DDM s názvem Mít Kam Jít. Velký zájem byl o kalendáře DDM hl. m. Prahy, kterému tímto děkuji za podporu. Čas strávený na Ladronce byl jak sami čtete, vyplněn jen lepší činností. Do toho to v mini roztáčeli od jedné hodiny David Horváth, Ondra Zápotocký, Dan Bandri a Jakub Jarolím. Ty čekal poměrně náročný program v podobě čtyř exhibicí a vše korunováno večerním závodem.
 

Ten byl odstartován po páté hodině a k Puma klukům se přidali ještě Honza Mikita, Marek Knytl a další riders. Právě tito dva se zapsali do kroniky Puma závodů a to prvním místem v mini Honzy Mikity a best trick backside 360 flip od Marka Knytla. Touto tečkou skončil ofiko skate program a začaly večerní parties a DJ’s. Vše samozřejmě ukončeno ve 22:00, dozoru Městské Policie.


Na Ladronkafestu jsem byl poprvé se přiznám a musím říct, že je to fajnově strávené odpoledne. Spousta informací, zábavy a sportů, o jakých jste ani netušili že exitují. Do toho různé exhibice, soutěže a také koncerty. I když dvouhodinový metaloidní od jedno do tří mě trochu překvapil. Byl to takový opačný postup, od největšího brutalu do pohody. Někomu možná vadila absence alkoholu, ale zase na druhou stranu nikdo se nikde neválel a nedělal bordel. Jo a vstup na vše zdarma. Prostě fajnový sobotní program a příští rok vřele doporučuji.

Výsledky Puma on Board Session 2011:
1. Honza Mikita (Ilike skateboards, Swis-Shop.cz)
2. Marek Knytl (Swis-Shop.cz)
3. Kuba Pecháček

Best Trik:
Backside 360 flip

Další fotografie na Skaterock.cz

Galerie