Školení rozhodčích pro sezónu 2024

V návaznosti na úspěšné školení rozhodčích z roku 2023 bude Česká asociace skateboardingu pokračovat i v letošním roce.
 

Licence
Organizace World Skate chystá udělování mezinárodních licencí pro rozhodčí a v návaznosti na to bude Česká asociace skateboardingu udělovat licence národní. Je důležité podotknout, že národní licence není stupněm licence mezinárodní. Obě struktury jsou odděleny. Pro rozhodcování lokálních závodů organizovaných ČAS je národní licence nutná.

 

Uchazeči o národní licenci musí projít školením a testem (není součástí kurzu). Platnost absolvované licence je 1 rok. Skórování jednotlivých rozhodčích bude během lokálních závodu a Českého skateboardového poháru (ČSP) sledováno a metodicky vyhodnocováno. Nejlepší rozhodčí z průběhu sezóny budou nominováni hlavním rozhodčím k možnosti účasti na Mistrovství ČR ve skateboardingu (MČR). Program vzniká za podpory World Skate, je však zcela v kompetenci ČAS.
 

Pro koho je kurz určen?
Samotný kurz je určen pro osoby starší 18 let, členy ČAS z.s. s dokonalou znalostí triků a přehledem ve skateboardingu, které se chtějí aktivně věnovat rozhodcování na akcích pořádaných ČAS. Platné členství v ČAS z.s. si zkontrolujte přes svůj profil, nebo se registrujte na našem webu. Dále je kurz určen pro zájemce ze Slovenska, kde pořádá závody slovenská asociace, se kterou spolupracujeme.

 

Co je cílem kurzu?
Cílem kurzu je co nejvíce zpřístupnit svět judgingu odborné veřejnosti a zároveň dát úvodní informace všem zájemcům o licence.

 

Kdy?
28.4.2024 od 18:00
Termín pro přihlášky a úhrady poplatku za kurz je 26.4. 2024

Doporučujeme včasné přihlášení.
 

Kde?
Praha (bude upřesněno minimálně týden před konáním kurzu)

 

Cena?
500 Kč (poplatek za kurz + členský poplatek 100,- není-li zájemce členem)

- uhraďte na 5436165001/5500 a k transakci uveďte své jméno shodné se jménem vyplněným v registračním formuláři.

V případě dotazů nás kontaktujte na info@czechskateboarding.cz.

 

Galerie