Skaterock.cz Under Roof Tour 2017 aneb v zimě se taky skejtuje!

Představujeme vůbec první zimní skate sérii v ČR! Aneb když se chce, tak to prostě jde. I v zimě.  Oslovili jsme firmy, lidi, značky o kterých víme že jim skateboarding v ČR není lhostejný a rádi bychom i Vás zatáhli do našeho prubířského projektu. Doražte zakalit, vyhrát, pokecat a hlavně si zajezdit.

Co nás čeká na jednotlivých zastávkách?
Samozřejmě skateboarding. A také přítomnost fotografa, kameramana, čekají nás Live přenosy na FB, kalby a afterparty. Na jednotlivých zastávkách se jede o věcné ceny, o prize money.

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ JEZDCŮ A ŽEBŘÍČEK SPOZORŮ!
Kromě toho budeme dělat ze všech závodů průběžné pořadí jezdců, na základě jejich umístění. Rozdělení bodů vychází z praxe ČSP a z pohárového průběžného bodování. Pro vítěze celé série bude připravena v dubnu na Štvanici kvalitní finanční odměna a pak se dostáváme k horké novince celé série a tou je bodování i sponzorů samotných jezdců.

 

Sponzoring jezdce a práce firem pro jezdce, je nedílnou součástí skate scény a proto nám přijde fér ohodnomt i tuto pro diváka leckdy neviditelnou stránku skateboardingu. Po každém závodu tak vznikne aktulizovaná tabulka s přehledem firem, které stejně jako jezdci, budou dostávat počty bodů na základě umístění svých jezdců. Chceme tak lidem dát víc na vědomí existenci sponzorů, neb leckdy při závodu i přes snahu speakera, upadnou v zapomění. A samozřejmě budeme rádi když na účasm jezdce na závodech, bude mít zájem jak samotný rider, tak i jeho sponzor.

 

TERMÍNY A MÍSTA KONÁNÍ
28.1. Horsefeathers Indoor Skate Contest, Plzeň (skatepark)
4.2. Flipshop x AMB Miniramp Session, Tábor (miniramp)
4.3. AMB Miniramp Indoor, Žďár nad Sázavou (miniramp)
18.3. AMB Skate Session, Ustí nad Orlici (skatepark) + Day for Kids
1.4. Picnic Skateshop x AMB Skate Session, Hodslavice (skatepark)
22.4. AMB Spring Open Cup 2017, Praha Štvanice (skatepark) + Day for Kids

 

Galerie