Skate Games na Výstavišti vyhráli André Cejnar a Honza Malý!

 

Sobota 14.5. patřila mimo jiné i první Game of Skate v Praze na Výstavišti, kde se uskutečnily závody pod takovkou Czechskateboarding, Výstaviště a za podpory Ambassadors. Sešlo se na sedmdesát jezdců, kdy ve startovním poli byly i dvě dámy českého skateboardingu, Tonča Bakošová startovala s chlapama patnáct plus a Laura Žáčková startovala v kategorii do patnácti let. Obě dámy prošly prvním kolem, kde už nepostoupily, ale i tak respekt a díky že jsme je mohli vidět.

Samotná Game of Skate se jela podle klasických Berrics pravidel a kompletní odjetí zabralo většinu času, kterou jsme pro akci měli. Samozřejmě to battles a top triky uvidíte ve videu a přikládámě kompletní řazení jezdců a fotografie vítězů.

Vzhledem k časovému tlaku díky hojné účasti, super že to tak bylo, byly samotné Ambassadors, We Trucks a Cariuma best triky už hodně napnutý. V průměru to bylo třeba sedm minut na best trik, takže to chvílema vypadalo jako na Tampě AM, kdy na sebe riders doslova skáčou. Respekt patří jak jezdcům, tak i Honzovi Navrátilovi s Bašňákem, že u toho zvládli triky posuzovat a davy nějak kočírovat.

Výstaviště má tak za sebou první větší akci, ku spokojenosti všem a věříme že spolupráce s areálem bude nadále pokračovat.

Foto / video: Jirka Novosád 

Fotogalerie na Skaterock.cz.

 

 

Galerie