Skate Camp Český Krumlov pro pražské zájemce

Kdy: Neděle 15.7. – sobota 21.7. 2012

Ve spolupráci se Sur Camps a SVČ Lužánky pořádá ČAS pro pražské mladé skejťáky skate camp v Českém Krumlově. Camp podporuje hl. M. Praha, Horsefeathers, Eina skate co. a Swis-shop.cz.

SUR Camps

Město Český Krumlov patří mezi nejkrásnější města jižních čech a jako součást UNESCA nabízí velké množství zajímavých památek a kulturního vyžití. Ve spojení s krásným prostředím a skateparkem umístěným kousek od sportovní ubytovny v okrajové části Českého Krumlova, je to ideální místo pro konání campu. Možná i proto je krumlovský camp nejoblíbenějším z campů a každý rok se jej zúčastní spousta jak nových camperů, tak také těch, kteří se na tento camp rádi vrací. Místní skatepark se nachází ve sportovním areálu v klidné části města, v sousedství lesů. V tomto sportovním areálu se také nachází krytý bazén, fotbalový stadion a další sportovní hřiště. Jelikož Vltava je rájem vodáků a jezy u Krumlova jsou známé, nemůžeme tuto příležitost vynechat. Proto je ve spolupráci s lokálním skateshopem Surf sport, který se mimo jiné zabývá půjčováním lodí a nafukovacích duší, připraven jeden den se sjížděním splavů a možnost kdykoliv si zapůjčit nafukovací duše pro blbnutí ve vodě. Kromě účasti českých Eina skate co. jezdců jako coachů, je také opět naplánován speciální den s firmou Horsefeathers. Díky spolupráci se SVČ Lužánky, bude každý účastník campu pojištěn a na campu bude přítomen asistent volno-časových aktivit a zdravotník.


Celý camp bude natáčen a po skončení z něj vznikne campové video, které bude každému účastníkovi zasláno. Na campu je také domluvena účast skate medií, a tak opět vznikne několik reportáží, které se následně objeví na internetu a v časopisech. Na campu s námi dále spolupracuje ČAS a online obchod Swis-shop.cz, který věnuje účastníkům věcné ceny a poukázky na nákup v tomto obchodě do celocampové soutěže, která tento rok bude opět o něco napínavější.


Krumlovský camp je určen pro všechny zdatnostní kategorie jezdců.
 

Základní cena campu je 4900,- Kč. Vpřípadě zájmu pražských účastníků do 14ti let nás kontaktujte na info@caskate.czV případě zájmu dalších riders vyplňte přihlášku zde


Tato cena zahrnuje ubytování s plnou penzí na 7 dní (6 nocí), v penzionu ve sportovním areálu, který je vzdálen jen kousek od historického centra, a ve kterém se přímo nachází i skatepark. Každý pokoj je vybaven vlastní toaletou a koupelnou. V ceně je dále zahrnuta účast skate coachů, tedy jezdců firmy Eina skate co., asistenta volno časových aktivit a zdravotníka, video a fotodokumentace a pojištění.
 

V ceně dostaneš ZDARMA:

·       speciální čepici campu

·       kvalitní skate desku od Eina skate co.

·       tričko Eina skate co.

·       campové video a fotogalerii

·       uvítací dárek od Horsefeathers

·       uvítací dárek od Swis-shop.cz

Cena nezahrnuje dopravu do místa srazu.
 

Coachové
 

·       CZ/SK Eina skate co. team rideři – Petr Veselý a Michal Veselý (může se změnit)
 

Program

·       skateboarding v krumlovském skateparku s coachy

·       projekce skate videí

·       koupaní dle dohody s campery (krytý bazém, řeka)

·       fotbálek, basketbal, volejbal a jíné sportovní aktivity

·       kulturní program, dle složení camperů (prohlídka města, které je zapsáno do UNESCO, hrad, speciality města… apod.)

·       focení a točení pro skate média

·       odpoledne na raftu a kanoi (sjezd krumlovských splavů s instruktorem)

·       různé contesty a celocampový závod camperů o věcné ceny

·       speciální den s Horsefeathers
 

Počet míst na každém campu je omezen.
 

V případě zájmu pražských riders do 14ti let nás kontaktujte na info@caskate.cz. V případě zájmu dalších riders vyplňte přihlášku zdeHORSEFEATHERS WEEK VSETÍN

Oblíbený týden pod hlavičkou firmy Horsefeathers se pro tento rok nově přesouvá do podhůří Beskyd, do Vsetína, kde na nás čeká příjemné ubytování a super skatepark, který vyrostl pod rukama místních skaters. Termín skate campu ve Vsetíně je 11.8. - 18.8. a akce se koná ve Vsetíně! Další info zde.


Galerie