Série závodů Day for Kids 2013

 

V zimě jsme v Ústí nad Orlicí odstartovali první závody pro začínající skejťáky pod jménem Day for Kids. Scénář byl vždy stejný. Do haly dorazili skaters z celé ČR, měli k dispozici celý park pod dohledem lektorů a vše bylo zakončeno férovám závodem. Pro většinu z nich prvním v jejich životě. A nyní vám představujeme i letní sérii závodů!

 

Konečný počet závodů není ještě uzavřen a základem pro letošní rok jsou závody vypsaná v tomto článku. Začínáme 1.6. v Ústí nad Orlicí a pak jsou v plánu města jako Brno, Kolín, Karlovy Vary, Praha - Gutovka a Jihlava. Skateparky budou určeny pouze skejtrům z ČAS Skate Akademií a to cca od 10:00 a celá akce skončí předáním věcných do rukou účastníků a vítězů a to cca kolem 14:00. Ke každému závodu budeme postupně přidávat další informace jako přesné časy, umístění skateparku, kontaktní osoba atd.

 

Závody jsou určeny jak naprostým začátečníkům, kteří se na skejta čerstvě postavili, tak i těm co už jezdí nějakou tu chvíli. Závody jsou určeny jak skate akademikům, tak i začátečníkům, kteří v dosahu svého bydliště žádnou skate akademii nemají.

 

Na místě pak budou skaters rozděleni do tří kategorií a v této kategorii pak budou závodit a budou také vedeni v tabulkách. V případě návštěvy více závodů série, budou body sčítány a o průběžných výsledích jednotlivých kategorií budete informováni. Pro celkové vítěze pak máme připravenou speciální cenu!

Day for Kids v ÚnO:
Prosinec 2012
Únor 2013

Od vzniku ČAS v roce 2010 naše aktivity podporují firmy Ambassadors a Swis-Shop.cz! A podporují i aktuální sérii Day for Kids.

Sérii Day for Kids dále podporují firmy Boardstar.cz, která je i partnerem pražského skateparku Gutovka, kde bude zastávka v hlavním městě a věcné ceny do série věnují i firmy Horsefeathers a Vans! S propagací pak pomůže web Skaterock.cz.

Day for Kids v hale UNO. / foto: Vašek Žalud

 

Série závodů Day for Kids 2013

Galerie