Report z akce Skate Games vol. 3 na pražském Výstavišti

Plaza Na Výstavišti hostila po roce už třetí ročník Skate Games. Počasí si usmyslelo, že ten den všechny upeče, ale ani to neodradilo skoro šedesátku riderů, aby si společně zahráli Game of Skate, zkusili štěstí při Best tricích a užili si společně příjemný nedělní odpoledne.

Všichni byli spravedlivě rozděleni do svých kategorií, kde měli svou vlastní holky, potom mladší rideři do patnácti let a potom v jedné společné všichni starší. 

V prvním kole se v důsledku velkého počtu riderů ve starší kategorii hrálo jen na tři písmena, což nebylo všem po chuti a možná, že to i lehce ovlivnilo výsledky, ale jen tak se dali ve vymezeném čase vyselektovat postupující do druhého kola. Mezi jezdci se objevily i neznámé tváře, které ale měly v nohách slušné bangery a příjemně překvapily diváky, o to ale méně svoje protivníky. 

Plocha k ježdění byla rozdělena na dvě poloviny a každou měl na starosti jeden rozhodčí a tak mohly battly pohodlně ubíhat. Po skončení Game of Skate se pokračovalo k dalšímu soutěžení, kterým byl contest o ten nejlepší flatový trik. Hned potom se přešlo na contest o nejlepší trik přes áčko a celodenní soutěžení se završilo best trickem ze skočky přes zídku a rail. 

Kromě dobré hudby z desek DJ Ill Ricka, dobrého pití a jídla z místních stánků, jsme si celý den užívali skvělý skateboarding a hlavně super atmosféru, kdy měl každý na tváři úsměv od ucha k uchu. Tak zase za rok Na Výstavišti ahoj.

 

Galerie