Přesunutá olympiáda a aktuální dění v ČAS

Zpráva o přeložení LOH v Tokiu už proletěla internetem všemi směry a za ČAS vítáme toto jistě těžké rozhodnutí. Zdraví každého z nás je na prvním místě a před námi je nejistý rok 2020 a olympijský rok 2021. Bude spousta otázek kolem přípravy reprezentace, kolem kvalifikačních závodů, jak to bude s body a zatím je minimum odpovědí, nebo spíš žádné. Vše je čerstvé a přeci jen máme všichni důležitější povinnosti, k sobě, ke svým blízkým a i ke svému okolí, kdy se musíme všichni chovat zodpovědně.

Letošní sezóna má novou prioritu a to je boj s koronavirem. Je jasné, že původně plánované Mistrovství ČR v polovině dubna nebude možné odjet a aktuálně odkládáme i přípravy na letošní sérii ČSP, která měla pokračovat závodem v červnu. Výhledově je před námi závěr série v září, ale i na něj je brzy předjímat a priorita je jinde a tou je zdraví. V současné době i tak pracujeme na pokračování prjektů, které lze dělat i z domova a s novinkami vás brzy seznámíme. Společně s ustupující krizí a s nabíhajícím běžným životem, budeme postupně oživovat i naše aktivity, kterými jsou klubové tréninky, závody a jejich podpora a příprava reprezentace. To vše jde nyní stranou.

Díky moc za účast v různých skejtových výzvách, včetně té naší na našem instragramu, kde jsme vás vyzvali k trikům na samotné desce. Je super jak se umíte zabavit a přejeme ať vám nadšení vydrží. Různých výzev se ujali i české skateshopy, které, když to půjde, podpořte nákupem nebo i sdílením jejich akcí. Jistě to ocení a jejich situace teď není úplně růžová, konec konců jako situace celé české ekonomiky. 

Doufejme jen, že tvrdé zákazy a nařízení dodržuje co největší počet lidí, výsledky se dostaví a brzy se sejdeme na streetu nebo ve skateparku.

Galerie