Přehled letošních skate campů v ČR!

Letní prázdniny se blíží a tak také nastal čas spuštění přihlášek na letošní 8. ročník našich SUR SKATE CAMPŮ. Tento rok jsme poprvé změnili strukturu našich campů a kromě již tradičních campů určených pro všechny, v námi dlouho prověřených lokalitách, jsme přidali jeden určený výhradně pro začátečníky a děti do 15-ti let ve spolupráci s ČAS, dále pak také jeden pouze pro holky a nově také jeden levnější v Lanškrouně, který je také určen pro všechny.

Kompletní přehled všech kampů zde.

ČAS Camp for Kids Český Krumlov
 

Neděle 14.7. – sobota 20.7.2013
Po sedmi letech pořádání našich Sur skate campů a užší spolupráci s ČAS (Česká asociace skateboardingu) v posledních 2 letech, jsme se tento rok rozhodli k uspořádání prvního campu výhradně pro začátečníky a mladší skatery. Camp, na kterém budou mít coachové prostor se jim více věnovat, jelikož úroveň camperů bude stejná a také jejich počet bude menší. Pokud tedy začínáš, nebo máte doma mladého začínajícího skatera, camp v Českém Krumlově je pro něj ten pravý!

Kompletní informace zde.

 

Horsefeathers Girls Week Český Krumlov
 

Středa 17.7. – sobota 20.7.2013
Jelikož s námi již 2 roky na campy jezdí skaterka Míša Ďuraňová, rozhodli jsme se tento rok udělat radost i "křehké" části skaters a připravili jsme pro vás první "girls only camp", který proběhne v ověřeném a krásném Českém Krumlově.

Kompletní informace zde.

 

Horsefeathers Week Lanškroun
 

Sobota 20.7. – sobota 27.7.2013
Změna je život a tak po sedmi letech pořádání našich Sur skate campů na dosti stabilních místech jsme se rozhodli do naší nabídky vnést trochu svěžího vzduchu a vytvořili jsme pro vás jeden zbrusu nový camp, v Lanškrouně! Kromě nového místa má tento camp také více letní ubytování v chatkách u vodní nádrže, možnost spousty aktivit přímo v prostoru chatek a samozřejmě také ohniště pro večerní posezení. Těšíme se moc a zveme vás tedy do Lanškrouna na Horsefeathers week, který bude trochu jiný než ostatní campy.

Kompletní informace zde.

 

Eina Skate Co. Week Opava
 

Sobota 3.8. – sobota 10.8.2013
Po dvouleté pauze se Sur skate camps vrací do oblíbené Opavy! Důvodem je nový skatepark, který v Opavě vyrostl opět pod rukami firmy Fiveramps a který nahradil dřevěný skatepark, do kterého jsme několik let po sobě rádi jezdili.

Kompletní informace zde.

 

Web SUR Skate Camps.

 

Již uskutečněné ročníky:
Vsetín 2012 - foto / video
Český Krumlov 2012 - foto / video
Zvolen  2011- foto / video
Brno 2011 - foto / video
Český Krumlov 2011 - foto / video

Galerie