Představujeme projekt UNO Battle 2013

Tak to tu ještě nebylo. Závody v zimě už známe, battle mezi týmama jsme letos taky zažili. Ale týmovej battle v zimě? To ještě ne. Všechno tohle se potkalo v projektu, který dostal název UNO Battle 2013. V názvu skryté jméno Ústí Nad Orlicí dává tušit, o co jde a zbytek představíme v našem článku.

Do haly v Ústí nad Orlicí (UNO) se během zimy vydají postupně týmy Ambassadors, Horsefeathers, Snowbitch, Swis-Shop.cz a Vans. Halu budou mít celou pro sebe na jeden den a natočí tam a nafotí to co bude v jejich silách. Odborná porota složená z redakcí Skaterock.cz a FREE MAGAZINE pak určí vítězný tým, který kromě slávy pobere i cash. K vám se akce bude dostávat prostřednictvím našeho webu a prostřednictvím stránek Facebook.com. Na jaře vás pak čeká i tištěný materiál v časopise FREE MAGAZINE. Data, kdy budou týmy v hale, najdete časem na internetu a když budete mít čas a chuť, jeďte se podívat, jak vzniká takový matroš. Akci pořádá Česká asociace skateboardingu, provozovatel haly v Ústí nad Orlicí, ve spolupráci s naším webem a s časopisem FREE MAGAZINE.

 

Harmonogram akce
Všechny týmy se v hale vystřídají během zimy 2012 - 2013. S každým týmem do haly vyrazí i fotograf Vašek Žalud a kameraman Jirka Novosád. Oba už dobře znáte z našeho webu. V průběhu se tak těšte na trailer, na ukázky z práce týmů, na fotky a to vše na Skaterock.cz a na Facebooku. Naší snahou bude vám zprostředkovat dění během tvorby na projektu UNO Battle 2013. A samozřejmě, když budete mít čas a chuť, přijeďte se do haly mrknout. Jen s tím jezděním to bude trochu těžké. Hala bude v den kdy přijede některý tým jen a jen jejich. 

 

Na konci zimy se uskuteční vyhlášení vítězů na základě pořízeného materiálu. Fotky a video každého týmu bude to, co rozhodne o vítězi. Po oznámení vítěze postupně nasadíme všechny reporty kde bude text, fotky a týmové video. Postupně se tak dostaneme až k samotnému vítězi. Kromě toho se můžete těšit i na tištěný materiál, který vyjde v časopise FREE MAGAZINE na jaře 2013.

 

To všechno na vás čeká v roce 2013 v akci, která se jmenuje UNO Battle 2013.

 

Sestavy týmů

 

Ambassadors (www.amabssadors.eu)
Maxim Habanec
Lukáš Daněk
Tomáš Stejskal

 

Horsefeathers (www.horsefeathers.eu)
Arnošt Ceral
Matěj Hakl
Tomáš Kopáček

 

Snowbitch.cz (www.snowbitch.cz)
Matyáš Volek
Braňo Mrváň
Ota Fiala

 

Swis-Shop.cz (www.swis-shop.cz)
Tomáš Javůrek
Honza Dušek
Pepa Havel

 

Vans (www.vans.eu)
Tomáš Vintr
Martin Pek
Rišo Tury 

Galerie