POZVÁNKA NA VÍKEND 20. - 21. 6. 2015 a DAY FOR KIDS 14. 6. 2015 - Most (Report)

POZVÁNKA NA VÍKEND 20. - 21. 6. 2015

21. 6. NEDĚLE - Day for Kids a DC Global Skate Jam v Řepích!


Dne 21. 6. 2015 při příležitosti Mezinárodního dne skateboardingu se v pražském skateparku Řepy konají hned dvě akce. Česká asociace skateboardingu pořádá závod pro děti Day for Kids, který začne v 10:00. Na DFK navazuje DC Global Skate Jam. Hlavním smyslem je samozřejmě skateboarding!  V době od 14.00 do 17.00 hod. si každý může zajezdit s českým DC týmem.
V průběhu odpoledne budou vyhlášené soutěže o produkty značky DC Shoes. Pro každého zúčastněného jezdce na skateboardu bude připravené BBQ občerstvení zdarma!
Těšíme se!


DAY FOR KIDS 14. 6. 2015 - Most (Report)
V neděli 14.6.2015 jsme vyrazili do Mostu na další závod série Day for Kids, kde už na nás čekal David Luu a mladá krev skateboardingu. V Mostě je krásně i když cesta z nádraží do skateparku byla trochu nejistá. Na místě už na nás čekala kopa dětí, ale i starších jezdců a tak se mohlo hned začít s registrací. Nejprve měl každý sólo minutu na jízdu, abychom mohli všechny podle zkušeností zařadit do kategorií. Závod se odjel ve dvou kategoriích začátečník a pokročilý. Každý měl dvakrát minutu a půl na jízdu, pak se jel Best Trick Contest. Celý závod měl pořádnou atmosféru, všichni se snažili ze všech sil ukázat co v nich je a díky tomu, bylo opravdu na co se dívat. Děkujeme všem zúčastněným i partnerům České asociace skateboardingu, těšíme se na další společné akce!

Výsledky:

Volná jízda
Kategorie - začátečník


1. Místo – Milan Duda

2. Místo – Matouš Kropa

3. Místo – Jan Zálešák

Kategorie - pokročilý

1. Místo – Ládík Váňa

2. Místo – Robin Strop

3. Místo – Ludva Kozák

Best Trick Contest

Ludva Kozák – 360 flip přes roh


 


 

Galerie