Pomoc při organizaci lokálek a formulář na sponzoring

V naší sekci download najdete čerstvě dva soubory.

Tím prvním je zip s názvem Lokální závody – organizace. V tomto zipu najdete vše potřebné pro uspořádání vlastního závodu. Včetně oznámení na MÚ, včetně tabulek pro rozhodčí, registračního listu pro jezdce a také návod typu "krok za krokem" na to, co je třeba před závodem udělat, při něm i po něm. V případě, že budete postupovat dle materiálů ke stažení, asociace se pokusí vám pomoci při shánění partnerů vašeho závodu. Hrubou představu o objemu věcí v zipu si uděláte po zhlédnutí seznamu příloh.

Seznam příloh zipu:

- připravený dokument pro oznámení akce na MÚ (oznameni.doc)
- požadavky na partnerství ČAS na akci (CAS_partnerstvi.doc)
- manuál pro doporučenou práci rozhodčích (CAS_manual2011.doc)
- formulář pro registraci jezdců (CAS_registracni_formular_pro_jezdce.doc)
- tabulka pro sčítání bodu pro pěti a tří člennou porotu (tabulka_judge_3.xls a tabulka_judge_5.xls)
- návod k používání tabulky pro sčítání bodů (tabulka_rozhodci_popis.doc)
- printscreeny při používání tabulky pro sčítání bodů

Druhým souborem je dokument s názvem Sponzoring formulář. Tento formulář přijde vhod každému, kdo chce poslat skate firmě žádost o sponzoring. Velmi často se stane, že nepošle podstatné informace, nebo pouze jejich část. Stažením našeho formuláře, který byl konzultován týmovými manažery (TM) v ČR, by jste měli poslat důležité informace o sobě, se kterými pak dále pracují TM skate firem.

Doufáme, že se vám oba soubory budou hodit při nadcházející letní skate sezóně. Zip i doc najdete v sekci download na našem webu.

Galerie