O2 Think Big ve Žďáru nad Sázavou

Pamatujete na náš článek z loňského roku, kde jsme pro vás prozkoumali projekt O2 Think Big? Ve Žďáru nad Sázavou se toho nelekli a zadařilo se. V sobotu se tam jede akce s názvem Skate Street Session dotovaná právě z tohoto projektu. Tamní nelenili, neseděli s rukama v klíně a zadařilo se.

Celý projekt byl určen na mladší populaci a účastníky mohli být jen lidé ve věku mezi 13 a 26 lety. V minimálním tříčlenném týmu pak musel být alespoň jeden starší 18 let. Tím pádem je jasné, kam míří firma O2 svůj projekt/reklamu. Šlo zažádat o dotaci v rozmezí 10.000,- až 90.000,- korun. Samozřejmě že projekt má určitá pravidla, on vám nikdo nic zadarmo nedá, ale to k tomu prostě patří. Více o projektu samotném pak najdete v našem článku. Letošní kolo by se mělo rozjet už v průběhu května.

Ve Žďáru získali částku 70.000,- ze které zafinancovali překážku od firmy Parkpilovat a pak i samotné závody. Ty se konají na pronajatém oválu, hned vedle nic moc skateparku a ve hře jsou celkové prize money 6.500,- Kč. Po celý den občerstvení a DJ. Prostě parádní sobota jak má být. Další info o akci najdete na facebook.com a v případě, že vás Think Big zaujal, mrkněte sem.

Galerie