Moravskoslezská Tour 2014!

Česká asociace skateboardingu a Picnic skateshop pro vás chystají tour s názvem Moravskoslezská. Je celkem jasný, kde se koná a v článku najdete kompletní info série, která zavítá celkem do šesti měst!

Picnic Skateshop Cz a Česká Asociace Skateboardingu, uvádí první a ojedinělý ročník skateboardových závodů po Moravskoslezských městech. Závody se pojedou v těchto městech: Třinec, Opava, Krnov, Český Těšín, Havířov, Ostrava! Každý skatepark je jiný a má svoji atmosféru. Pojede se klasicky street, best trick a pokud je v daném městě bazén, tak se pojede i bowl contest. 

 

Součástí bude samozřejmě i občerstvení, hudba a různá překvapení, jak pro diváky, tak pro jezdce. Informace o jednotlivých závodech se budou průběžně doplňovat a měnit na stránce této události. 

 

Partneři celé akce:
Ambassadors
HORSEFEATHERS CLOTHING
SWIS-SHOP.cz
Vans Off the Wall

 

Všichni jste srdečně zváni a těšte se na solidní nálož skateboardingu a pohody!

Datumy a města:
7.6. Třinec
21.6. Opava
26.7. Krnov
30.8. Český Těšín
13.9. KD Dukla Havířov
19.9. - 21.9. finále tour - SkateOVA Poruba, Ostrava 

 

[caption id="attachment_52414" align="aligncenter" width="679" caption="Událost na Facebook.com."]Událost na Facebook.com.[/caption]

 

Finále závodu - SkateOVA Poruba, Ostrava
Vše zakončí třídenní akce s názvem SkateOVA Poruba, kterou podporuje město Ostrava. Jedná se o finále celé tour a v  plánu je jen třídenní natáčení, sobotní závod pro děti (Day for Kids) a závod pro zkušenější riders. V rámci akce budou vyhlášeni vítězové celé tour a nezapomeňte, že v září bude Poruba zvětšena jednou tolik a přibude i bowl! Určitě doražte, bude to velký! Další informace přidámě brzy!

 

[caption id="attachment_52328" align="aligncenter" width="1061" caption="SkteOVA Poruba."]SkteOVA Poruba.[/caption]

Galerie