Mezinárodní Den Skateboardingu v ČR!

Po roce je tu opět první letní den 21.6. a s ním i Den Skejtu. V Praze se tradičně koná downhill a session na Stalinovi pod taktovkou ČAS a Emerica, v Hradci Králové pořádá Vehicle Skateboarding Day a hala v Ústí nad Orlicí otvírá svá vrata zdarma pro každého skejtra.

 

 

Web haly v UnO.

 

Emerica Wild in the Streets v Praze!
Pražský happening je rozdělen do dvou pomyslných částí. Tou první je downhill a druhou je session na Stalinovi. Celá akce je ve stylu skejtři skejtrům, takže nečekejte velké produkce, světla, kapely a podobný vylomeniny. Hlavní je sešup z kopce a pak pojezd u kyvadla, kde vše podpoří svýmo produkty firma Emerica.

Downhill Wild in the Streets 
Sraz na downhill je stejně jako v loňském roce naplánován na 17:30 na roh ulic Alžírská a Kladenská na Praze 6. Nejbližší zastávka MHD je zastávka Červený Vrch, kam jezdí tramvaje 20,26 a 36. Odtud je to ulicí Alžírskou zhruba 200 metrů na zmíněný roh ulic. Vše viz. mapa. Na místě vás budou čekat trička od firmy Emerica, vyrobené speciálně k příležitosti akce s názvem Wild in the Streets 2013. Po rozdání triček a jejich úspěšném navléknutí bude následovat sešup směr metro Dejvická ulicemi Kaldenská, Zavadilova, Velvarská a Gen. Píky. Viz mapa. Kdo někdy zavítal s pražskou crew na legendární Štěrk, tak je to závěrečná fáze cesty. Kdo ne, tak první polovina je z kopce dolu a druhá polovina je už s odrazem. Budete-li váhat jestli norm skate nebo cruiser, tak sto pro cruiser. Je třeba dodat, že akce je pro všechny na vlastní nebezpečí, i v případě setkání s těmi co pomáhají a chrání. 

Oceníme když natočíte vlastní materiál z downhillu a pošlete nám link na info@skaterock.cz.

 

Downhill ve faktech: 
21.6. sraz 17:30 roh ulic Alžírská a Kladenská.
GPS: 50°5’41.730″N, 14°21’10.426″E
Délka: 3,2 km

Start downhillu v 17:30 najdete zde.

 

Skate Session u kyvadla
V rozmezí 19:00 – 20:00 proběhne na pražském Stalinovi friendly skate session, kde se při různých best trickách a skate contestech rozdají věcné ceny od firmy Emerica. Přijeďte pojezdit!

 

Mapy a další vizualizaci najdete zde.

Emerica WITS 2013

 

Skateboarding Day v Hradci

 

Tradiční omluvenku najdete na webu ČAS.

Galerie