Maxim Habanec postoupil na Dew Tour do semifinále!

Update 23.5.

Po odjetém semifinále Maxim Habanec skončil na 25. místě a zároveň skončil na šestém místě z evropských jezdců. Přidal do celkového žebříčku 490 bodů a zajel i několik jezdců, kteří jsou v celkovém žebříčku před ním, jako třeba Ivana Monteira a další. Pro celkové výsledky klikejte na stránky Dew Tour, dnešní finále už bez naší účasti ale vřele doporučejeme přenos sledovat!

 

 

 

Update 22.5.

Máme za sebou odjetou kvalifikaci v Des Moines, hlavním státě amerického státu Iowa, kde se jede Dew Tour a je to jeden ze dvou posledních závodů před LOH v Tokiu. I přes deštivé a větrné podmínky nás těší postup Maxima Habance do sobotního semifinále, kam postoupil z 21. místa a v jeho jízdě nevyšel pouze jediná trik. Držíme palce do semi ať padne všechno!

Z dalších účastníků naší repre závod nevyšel dobře pro Martina Peka, který zlomil truck a bodově skončil u konce žebříčku. Honza Tomšovský svou jízdou v parku obsadil nepostupové 57. místo. Ze slovenské repre se dostal nejvýše Rišo Tury, nicméně na semifinále to nestačilo. Dnešní semi by se mělo rozjet kolem 16:00, kdy by mělo proběhnout semi žen na streetu, od 19:00 pak semi mužů v parku a pro nás to nejzajímavější, semifinále mužů ve streetu, by mělo začít kolem 22:15. Vše našeho času.

V oficiálním vyjádření organizátorů proběhla i zpráva o tréninku čínské výpravy ve skateparku v době, kdy byl zákaz tréninku. Tento mezinároní incident byl čínskou stranou jednostranně odmínut. Inu, dějou se věci.

Přikládáme výsledkovky a video top tří holek v parku a vřele doporučujeme, jezdí opravdu dobře! Kompletní výsledky, další info a přímý přenos najdete na webu Dew Tour.

 

 

 

Po kliknutí se dostanete na fotogalerii a report ze semifinále žen v parku - Sky Brown (Dostupné z: dewtour.com)

 

Galerie