Kristián Nguyen a Martin Jurášek jsou top riders z Rožnova pod Radhoštěm

V sobotu se odehrála poslední zastávka letošního Queens ČSP 2019, před závěrečným Mistrovstvím ČR v Praze na Štvanici. MČR je v plánu na 28.9. a další info najdete na události na Facebook.com. Zastávka v Rožnově bude patřit k těm s nejlepší atmosférou a diváckou účastí, která byla opravdu super a ceníme všechny kdo si s námi dali ten dlouhý den. Kromě divácké účasti je třeba ocenit i účast jezdeckou, kdy jsme v rámci dopoledne mohli vidět přes třicet jezdců v kategoriích U9 a U14. A poprvé i v bowlu. ČAS kluby z Havířova, z Jihlavy, z Prahy se opravdu činí a je super vidět omladinu v tak hojném počtu. Přidáváme výsledky, zde je link na průběžné výsledky, kde ve streetu vystřídal Martina Peka Maxim Habanec a v bowlu se na prvním místě upevnil Martin Jurášek. 

 

U14 Bowl: 1. Tobiáš Jírovec (Revolution, Boardstar) 2. Adam Slavičínský (Skate Academy z.s.) 3. Ondra Kovalčík

 

U9 Bowl: 1. Tomáš Trnka (Young Blood Academy z.s., SkateLocal.cz) 2. Ondra Alt (Young Blood Academy z.s., SkateLocal.cz) 3. Matěj Talaš

 

U14 Street: 1. Matěj Dejdar (Ambassadors, 3B Sports) 2. Tobiáš Jírovec (Revolution, Boardstar) 3. Jan Kotlar (Picnic, Skate Club HAvířov z.s.)

 

U9 Street: 1. Tomáš Trnka (Young Blood Academy z.s., SkateLocal.cz) 2. Ondra Alt (Young Blood Academy z.s., SkateLocal.cz) 3. Matěj Talaš

 

Best trick U9 / U14: Bigspin flip - Jan Kotlar

 

U23 Street: 1. Kristián Nguyen (Nomad Skateboards, Horsefeathers, Picnic, Jelly's Kingdom) 2. Štěpán Bareš (Charge, Dickies, Vans, Darkslide) 3. David Luu (Ambassadors, Vans, Coolsocks, Boardstar.cz)

 

U23 Park: 1. David Luu (Ambassadors, Vans, Coolsocks, Boardstar.cz) 2. David Nikel 3. Štěpán Bareš

 

ČSP Ladies:  1. Christine Michelle Liptáková 2. Antonie Bakošová (Skate Academy z.s.)

 

ČSP Street: 1. Kristián Nguyen (Nomad Skateboards, Horsefeathers, Picnic, Jelly's Kingdom) 2. Maxim Habanec (Red Bull, Horsefeathers, Toyota, Honor, Ambassadors, Craness, Twisto, Theeve, Bones, Queens) 3. Jiří Houka (DC Shoes, Picnic Skateshop, Woodstyle)

 

Best trick: Switch heelflip frontside boardslide - Martin Pek

 

ČSP Park: 1. Martin Jurášek (DC Shoes, Final, Mystic Skates) 2. Ondřej Havran (Housebord) 3. Honza Kesler

 

Zde je link na průběžné výsledky a i na celkové výsledky z Queens ČSP 2019 v Rožnově pod Radhoštěm.

 

Fotografie a report zde

 

Queens ČSP Rožnov - Street

 

 

Queens ČSP Rožnov - Bowl

 

Galerie