Karlovy Vary přivítají druhý závod českého skateboardového poháru

Produkční crew adidas ČSP a Centrum pro mládež a alternativní sporty si Vás dovolují pozvat na druhý závod 15. ročníku série závodů Českého Skateboardového Poháru 2011 (adidas ČSP 2011). Předešlý závod v Hradci Králové svou kvalitou ukázal, že je skateboarding v České republice na vysoké evropské úrovni. Věříme, že závod v Karlových varech kde je poměrně nový skatepark přiláká minimálně stejný počet jezdců na stejné úrovni jako tomu bylo právě v Hradci Králové. Všichni pevně doufáme v hojnou podporu Karlo Varského publika a ostatních fandů skateboardingu. 

Na závodě se závodníci utkají v disciplínách Streetstyle, Best trick a Bowl o celkové hodnotě prizemoney ve výši 25.000,- Kč. Registrace do závodu bude probíhat od 10:00 hodin do 12:00 hodin v areálu skateparku a závod odstartuje ve 12:30 hodin první kvalifikační skupinou. Z důvodů očekávané velké účasti snažně prosíme všechny jezdce, aby využili brzkého otevření registrace již od 10.00 hodin. Startovné bude jako obvykle 100,- Kč za přihlášeného závodníka do závodů.

Hlavními favority závodu určitě budou mistr ČR 2010 Lukáš Daněk, Arnošt Ceral, vítěz série adidas ČSP 2010 Tomáš Stejskal nebo náš nejlepší bazénový jezdec a několika násobný mistr ČR v této disciplíně Martin Jurášek.

Předpokládané slavností vyhlášení výsledků s předáním prize money a věcných cen je připraveno na 20:00 hodin.  

Další závod série adidas ČSP se pojede již další víkend po Karlových Varech 6.8.2011 na Těrlicku u Havířova.

Tímto všechny příznivce skateboardingu ještě jednou srdečně zveme

Program závodu:
10:00 Registrace, volný trénink
12:30 Kvalifikace
17.30 Bowl
18.30 Finále
19:30 Best Trick
20:00 Vyhlášení výsledků a předání prize money

Podrobnější informace je možné získat těsně před každým závodem na www.cesky-skateboardovy-pohar.cz.

Tímto Vás všechny na první závod adidas Českého skateboardového poháru 2011 ještě jednou srdečně zveme a těšíme se s Vámi na pořádnou dávku výtečného skateboardingu, nových triků, které každoročně nejen čeští skaters na ČSP předvádějí.

Partneři ČSP 2011

Titulární partner: Adidas originals

Hlavní partneři: DaKine, Volcom

Partneři: BlackFlys, Mystery, Zero, Mysicskateshop.cz, Mystic construction

Mediální partneři: Radio Fajn, Skaterock.cz. Freemagazine, Vice, Redway, Radio 1, abc,

Podporuje: Česká asociace skateboardingu

Závody Českého skateboardového poháru se jezdí již 15 let a jsou nejvrcholnější sportovní událostí v této disciplíně na území České republiky. Každoročně se tohoto klání účastní česká a slovenská skateboardová špička včetně  zajímavých zahraničních návštěv. Finále představuje závod na sklonku podzima a je jím Mistrovství ČR na pražské Štvanici. Série se skládá ze závodů v Hradci Králové, Karlových Varech, Těrlicku, Pardubicích, Brně a již zmíněné pražské Štvanici.

Rozpis závodů
18.6. Hradec Králové
30.7. Karlovy Vary
6.8. Těrlicko
13.8. Pardubice
10.9. Brno
8-9.10. Praha - ostrov Štvanice

Galerie