GSD: přehled akcí v ČR / SK dne 21.6.

Tradičně přinášíme přehled všech akcí, které se pro vás chystají na 21.6., kdy se koná mezinárodní Go Skateboarding Day. Není toho málo a v případě, že se byste u vás také něco uspořádali, dejte nám po akci vědět jak to dopadlo. A teď hurá na přehled.

Emerica WITS Go Skateboarding Day, Praha
První letní den, to je hlavní důvod, proč právě toto datum bylo zvoleno jako Den skejtu. V ČR se tato tradice drží od roku 2005 a letos do toho jdeme opět. V Praze je na programu downhill ve stylu Emerica Wild in the Streets a poté přátelská session na Stalinovi.
 prahaGo Skateboarding Day, Ústí nad Orlicí
V červnu se v hale v Ústí nad Orlicí odehrává hned několik akcí. Startuje tamní skate akademie, slaví se tam Go Skateboarding Day, kdo dostane bůra na vízo má vstup zdarma a na konec června je v plánu contest. Více v článku ve kterém předáváme slovo do Ústí.
 unoSecret Skate Speed Race, Plzeň / Ostrava / Brno
Firma Horsefeathers se opět zapojuje do celosvětové akce Go Skateboarding Day, která se koná tradičně 21.6. a máme pro vás detaily kolem této vskutku netradiční záležitosti. Zpozornět by měli riders v Plzni, v Ostravě a Brně. Právě pro ně a další z blízkého okolí je tato akce připravena. Závody na tajňáka a Best line contest. 
 sssrDay of Skateboarding, Hradec Králové
Vehicle store HK uvádí Mezinárodní den skateboardingu. Neseďte doma, popadněte svůj skate či longboard a doražte ve čtvrtek 21.6 na Ulrichák zajezdit, pokecat s kámošema, natočit video nebo jen podpořit jezce! Na place bude kamera, foťák a hlavně dobrá nálada ! Proběhne best line a best trick contest a určitě vymýslíme další srandy. Budou dvě street bedny. Počasí je objednaný ! Akci pořádá VEHICLE STORE HK za podpory Real skateboards, Peace, Thunder, Spitfire, České asociace skateboardingu, Skaterock.cz, Boardmag.cz a Redbull. 
 hradec


 

DC Skate Demo v Ústí nad Labem

 dc_demo_620
Go Skateboarding Day, Košice (SVK)
21.6.2012 sa v Košickom skateparku na Alejovej ulici číslo 2 uskotoční Go Skateboarding day. Pôjde sa 5 best trickov, bude sa chillovať a grillovať, ale hlavne užívať si náš deň, teda deň skateboardingu. Akcia začína od 16:00. Tak neseď doma a prídi sa zabaviť do betónovej džungle.
 blavaGo Skateboarding Day, Bratislava (SVK) 
kosice
 

Galerie