Emerica WITS Go Skateboarding Day v Praze

První letní den, to je hlavní důvod, proč právě toto datum bylo zvoleno jako Den skejtu. V ČR se tato tradice drží od roku 2005 a letos do toho jdeme opět. V Praze je na programu downhill ve stylu Emerica Wild in the Streets a poté přátelská session na Stalinovi. 

Pražský happening je rozdělen do dvou pomyslných částí. Tou první je downhill a druhou je session na Stalinovi. Štvanice se bude právě v tomto termínu ladit do nového kabátu před letošním Mysticem a místo skateparku tam tak bude jedno velké staveniště. Celá akce je ve stylu skejtři skejtrům, takže nečekejte velké produkce, světla, kapely a podobný vylomeniny. Spíš jen sešup z kopce a pak pojezd u kyvadla, kde vše podpoří svýmo produkty firma Emerica.

Sraz na downhill je stejně jako v loňském roce naplánován na 17:30 na roh ulic Alžírská a Kladenská na Praze 6. Nejbližší zastávka MHD je zastávka Červený Vrch, kam jezdí tramvaje 20,26 a 36. Odtud je to ulicí Alžírskou zhruba 200 metrů na zmíněný roh ulic. Vše viz. mapa. Na místě vás budou čekat trička od firmy Emerica, vyrobené speciálně k příležitosti akce s názvem Wild in the Streets 2012. Po rozdání triček a jejich úspěšném navléknutí bude následovat sešup směr metro Dejvická ulicemi Kaldenská, Zavadilova, Velvarská a Gen. Píky. Kdo někdy zavítal s pražskou crew na legendární Štěrk, tak je to závěrečná fáze cesty. Kdo ne, tak první polovina je z kopce dolu a druhá polovina je už s odrazem. Budete-li váhat jestli norm skate nebo cruiser, tak sto pro cruiser. Je třeba dodat, že akce je pro všechny na vlastní nebezpečí, i v případě setkání s těmi co pomáhají a chrání. 

Oceníme když natočíte vlastní materiál z downhillu a pošlete nám link na info@caskate.cz.

Downhill ve faktech: 
21.6. sraz 17:30 roh ulic Alžírská a Kladenská.
GPS: 50°5'41.730"N, 14°21'10.426"E
Délka: 3,2 km
Start: bod „A“
Cíl: bod „M“

Krizové body: 
Bod “B” – restaurace Bořislavka (nebezpečí: Gambrinus z tanku)
Body “F & G” – poměrně rušné křižovatky
Bod “L” – velmi rušná křižovatka před cílovou rovinkou

Start downhillu v 17:30 najdete zde.

 Skate Session u kyvadla
V rozmezí 19:00 - 20:00 proběhne na pražském Stalinovi friendly skate session, kde se při různých best trickách a skate contestech rozdají věcné ceny od firmy Emerica. Přijeďte pojezdit!

Školní omluvenku na den 21.6. najdete v našem downloadu.

Událost akce na facebook.com.

Galerie