Do Polska na Woodcamp 2013!

Polský Woodcamp plánuje svůj další ročník a v případě zájmu o klasický kemp v lese, doplněný o vyvoněné skate plazy, tak pro vás máme souhrnné info v článku. Navíc je možnost vyrazit pod dohledem českého lektora, kterým je Míša Ďuranová.

Woodcamp je jedinečné místo pro skateboarding, kde si každý, jedno na jaké úrovni a s jakým stylem skateboardingu, zajisté najde něco pro sebe.

 

Největším spotem je Woodplaza, která se skládá ze tří úrovní a byla designována pro středně pokročilé až pokročilé jezdce. Překážky v sobě nesou ducha jedinečných street spotů v podobě zídek, zábradlí, legendárního double setu a dalších. V naší video sekci se můžete podívat, jaké triky zde padly od nejlepších polských a evropských jezdců.

 

Pro začátečníky, a nejenom pro ně, jsme vytvořili mini plazu, kde se mohou v bezpečí vyřádit mladší jezdci a kde si mohou vyzkoušet základní triky. Ze zkušenosti víme, že toto místo si zamilují nejenom ti nejmenší.

 

Na ty, kteří rádi jezdí rampu, čeká dřevěná mini rampa a betonový bazén. Mini rampa je zastřešená, ale pozornosti se jí dostává nejenom během deštivých dnů. Zalíbí se začátečníkům i pokročilým.

 

Nejnovějším projektem, na který jsou v Polsku patřičně hrdí, je betonová skate plaza o rozměrech téměř 1000 metrů čtverečních. Zahrnuje všechny nejrůznější překážky a vypadá prostě dobře. Uprostřed je klidová zóna pro relaxování. Každý si zde zkrátka něco najde.

Veškeré další info o kempu najdete na tomto odkazu a v českém jazyce! Včetně termínů cen a všeho. Poslední termín 23.8. - 31.8. je navíc po dohledem českého lektora, kterým je Míša Ďuranová.

 

V případě zájmu o cestu na Woodcamp a po prostudování brožury v češtině, napište na email info@caskate.cz pro info o registraci na kemp.

 

Pět termínů k dispozici:
Session 1 / 30.06 - 12.07.2013
Session 2 / 14 - 26.07.2013
Session 3 / 28.07 - 09.08.2013
Session 4 / 11 - 23.08.2013
Session 5 / 23 - 31.08.2013 (CZ)

 

 

 

 
Kompletní info o Woodcampu v českém jazyce.

 

Galerie