Danny Leon v lednu na demu v Arkádách v Praze!

Ve dnech 20. a 21. leden pořádá Česká asociace skateboardingu v Praze na Arkádách promo akci, kde kromě výuky skejtu a workshopů proběhne i demo a na něm uvidíme takovýho zabijáka v rampě, jako je Danny Leon! Kromě něj pak z LA dorazí Zander Gabriel a z ČR doplní sestavu Martin Jurášek, Marek Čejchan a Honza Tomšovský. Komplet info pak najdeš v článku.

Arkády skate jam aneb skateboardingové šílenství za účasti světových jezdců
a české reprezentace pod střechou OC Arkády Pankrác

 

I během zimních radovánek v horských střediscích je potřeba vytáhnout skateboard
a protáhnout kolečka. Ideální volbou je v tomto případě první větší akce roku 2018 – Arkády skate jam. Jak už název napovídá akce se uskuteční 20. a 21. ledna v OC Arkády Pankrác. Tam se bude konat po celý víkend demo v minirampě za účasti světových hvězd jako je španělská superstar Danny Leon a profesionální rider z Los Angeles Zander Gabriel. Chybět nebude ani kompletní česká reprezentace a škola skateboardingu pro širokou veřejnost zdarma.

 

Každý den mezi 11:30-17:00 budou naplánováno několik exhibic, během kterých uvidíte to nejlepší v minirampě ze světového i českého skateboardingu. Samozřejmě budete mít možnost si sami vyzkoušet, jak kreativní může ježdění v minirampě být. Z českých jezdců se na místě představí ve formě workshopů reprezentanti Maxim Habanec, Martin Pek a Tomáš Vintr. V bowlu pak budou kralovat Martin Jurášek a Marek Čejchan s Janem Tomšovským, plus výše zmínění Danny Leon a Zander Gabriel. S Janem Tomšovským budou probíhat po celé dny doprovodné workshopy a možnost přiučit se něčemu novému.

 

Pro všechny začátečníky i pokročilé bude možné absolvovat lekce školy skateboardingu pod vedením těch nejpovolanějších u nás. Součástí bude spousta doprovodných soutěží o věcné ceny
a několik skateboardových kompletů.

 

Jako bonus zde bude jedinečná možnost získat zdarma roční členství v České skateboardové asociaci, která celou akci organizuje. Členství přináší celoročně spoustu výhod.

 

Tak oprašte ložiska a vyrazte si užít první letošní ježdění rovnou za účasti těch nejlepších.

 

Co: Arkády Skate Jam

 

Kdy: 20 – 21.1.2018 od 11:30 – 17:00

 

Kde: OC Arkády  Pankrác (metro C)

 

Více informací naleznete na facebookovém profilu České asociace skateboardingu a v události na Facebook.com.

 

Událost na Facebook.com.

 

Galerie