ČAS: Support Your Local Scene & Days for Kids 2013

Česká asociace skateboardingu (ČAS) má za sebou tříletou praxi s pořádáním skate akademií pro nejmladší zájemce o skateboarding a rádi pomůžeme i dalším obcím, městům a vesnicím. Stačí jediné. Chtít udělat něco s počtem skaters u vás ve skateparku.

Kolikrát se stane, že váš skatepark už má pramálo společného se slovem skateboarding a spíš to vypadá na jiné druhy sportu. Nebo to u vás zeje prázdnotou a omladina se dává na fotbal, hokej a na další „pecky“, kterých je v současné době nepřeberné množství. V té záplavě zájmů a koníčků se kolikrát mládí ani nedozví že nějaký skateboarding existuje a to je sakra škoda.

V ČAS máme za praxi s pořádáním skate akademií a více jak desítka měst v ČR už má zkušenosti s pořádáním vlastní skate akademie. Vše navíc spolupořádáme s lokálními Domy dětí a mládeže, které mají letitou praxi s práci s dětmi.

V případě, že jste skateshop, nebo jsi skater a není ti jedno skomírající scéna u vás, tak neváhejte a napište. Jestli máte skatepark a najde se u vás někdo, kdy by se omladině jednou týdně věnoval, tak je vše na nejlepší cestě k pořádání vlastni akademie. Konec konců kdo jiný než lokální skateshop či skater, by měl větší přehled o dění u vás. A jestli to není úplně ideální, tak neseďte s rukama v klíně a něco s tím udělějte.

Po domluvě s ČAS pak budeme kontaktovat lokální DDM, nabídneme jim akademii jako doplnění jejich portfolia, předáme vám manual pro práci v akademii a další cenné rady.

Jestli vám to není fuk, ozvěte se a pojďme s tím něco udělat. V průběhu září začínají startovat další skate akademie, tak proč by mezi nimi neměla být právě ta vaše?

Aktuální seznam skate akademií:
Praha (4x)
Říčany u Prahy
Karlovy Vary
Ústí nad Orlicí
Brno
Jihlava
Hradec Králové
Mělník
Kolín

Days for Kids 2013!
Navíc v letošním roce je v plánu uspořádat v každé skate akademii akci s názvem Day for Kids. Máme za sebou první dvě akce konané v naší hale v Ústí nad Orlicí a ve stejném stylu bychom rádi uspořádali Days for Kids sérii v našich akademiích. 

Day for Kids - prosinec 2012
Day for Kids - únor 2013


ČAS: Support Your Local Scene & Days for Kids 2013

Galerie