ČAS na Ladronkafestu 2011

Ladronkafest je tradiční festival volného času se vstupem zdarma, který aktivně zapojuje návštěvníky do programu a zároveň nabízí atraktivní hudebně – zábavný program. Cílem akce je představit a nabídnout možnosti kvalitního trávení volného času. A naše asociace toho všeho bude součástí společně s PUMA minirampou. Doražte na pokec, na pojezd nebo to omrknout. Nabídneme aktuální info o všech akademiích, jako dárek dostanete časopisy Board a FREE MAGAZINE a když budete mít odvahu, zkusíme vás naučit něco v minirampě. Naše stanoviště se skrývá pod číslem 32 na přiloženém obrázku a vchod je odevšud. Kdyby jste potřebovali adresu, tak Tomanova ulice.

Oficiální Ladronkafest 2011 info:

Největší festival volného času ve střední Evropě slaví 10 let a podle toho bude taky vypadat program!

Vstup je tradičně ZDARMA! (jako úplně zadarmo...)

Přes den se tradičně koná soutěž studentských kapel. Letos se představí:
1. COOKIES
2. MOUCHY
3. NÁHODNEJ VÝBJER
4. TRUBADOORS
5. THE SNUFF

Večer vystoupí známé hudební skupiny EDDIE STOILOW a CARTONNAGE! Ptáte se, kdo to letos bude moderovat? Je to sehraná dvojka z kapely Beatburger Band NASTY & EN.DRU! Beatboxeři, kteří s kapelou získali druhé místo na mistrovství světa v Team beatboxu!

Program celého dne:
SPORTOVNÍ EXHIBICE (třeba freebording, kiteboarding, florbal, aikido, capoeiru, rugby, vertigo pole fitness, parkour, skákací boty, municycle, Puma U-rampu…), stánky o nevšedních druzích UMĚNÍ a WORKSHOPY (například taneční workshopy Street Church, Fantasy Dance Studio a Primavera, o.s. nebo Helpík, Kavárna Maluj…), objeví se také záporňáci ze Star Wars, zahrát si můžete spoustu STOLNÍCH HER…je toho vážně, ale vážně strašně moc! Kromě koukání (např. na filmy z Fresh Film Festu) si navíc můžete všechno aktivně vyzkoušet!


Peckou na letošním programu je MISTROVSTVÍ ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY VE SKITTLINGU! A aby toho nebylo málo, přibude ještě MISTROVSTVÍ ČR ve SLACKLINE, Czech Gibbon Nationals a skate závody v U-RAMPĚ!

Po celý den budou navíc probíhat soutěže o hodnotné ceny!

Další info na webu ladronkafest.cz a naší FB page ladronkafest. Tam se můžete i ptát na vše slušné, co vás napadne!

Galerie