ČAS na For Kids

Opět po roce jsme zavítali na pražský veletrh For Kids. Tradičně zde má svůj stánek karlínský DDM, se kterým spolupracujeme v rámci skate akademie na pražské Gutovce. Skateboarding byl na místě zastoupen přehledem aktuálních skate akademií v ČR, dále pak propagačním letákem karlínského DDM a také jsme rozdávali informační brožuru města Prahy. V té jsou k dispozici skateparky na území hlavního města Prahy a na jeho vývoji spolupracovala v loňském roce i ČAS. Veletrh For Kids pokračuje ještě v neděli 15.4., tak kdo stíháte, zastavte se.ČESKÁ ASOCIACE SKATEBOARDINGU

Česká asociace skateboardingu (ČAS) byla založena na začátku roku 2010. V průběhu roku 2010 se začal připravovat první koncept pod vedením ČAS, a tím je konání kurzů skateboardingu pro ty nejmladší zájemce o skateboarding. Kurzy se konají ve spolupráci s Domy dětí a mládeže a informace o startu kurzu najdete na webu ČAS. Následuje aktuální nabídka:

Praha, skatepark Gutovka (DDM hl.m.Praha)

Praha, skatepark ZŠ Pošepného (DDM Jižní Město)

Olomouc, skatepark U Letiště (DDM Olomouc)

Brno, skatepark Juliánov (NNO Lužánky)

Pelhřimov, skatepark Pelhřimov (DDM Pelhřimov)

Hradec Králové, skatepark v Šimkových Sadech (DDM Barák)

Františkovy Lázně, skatepark Františkovy Lázně (DDM Fr. Lázně)

Karlovy Vary, skatepark Bohatice (DDM Karlovy Vary)

Litovel, skatepark Litovel (DDM Litovel)

Znojmo, skatepark Znojmo (DDM Znojmo)

Ústí nad Orlicí, skatepark Ústí nad Orlicí (DDM Ústí nad Orlicí)

Kolín, skatepark Kolín (DDM Kolín)

V letošním roce jsou pro naše účastníky akademie připraveny i závody s možností postupu do dalších výkonnostních závodů. Tyto závody budou konány jednou měsíčně v každé akademii a na léto se připravuje letní kemp.


Více informací na webu na www.caskate.cz

Galerie