ČAS doporučuje Hradec a Benátky n.J.

Hned na dvě akce bychom vás rádi upozornili a obě se konají v sobotu 20.8. Jedna je určena neponzorovaným jezdců a koná se v Hradci Králové a druhá je taková klidnější pohoda na břehu Jizery v Benátkách. Za oběma akcemi stojí především Swis-Shop.cz a Ambassadors, kteří patří k Support partnerům ČAS.

Swis-Shop.cz Chill & Grill contest 2011 - Benátky nad Jizerou

V sobotu 20. srpna se v areálu klubu Loděnice v Benátkách nad Jizerou rozjede už třetí ročník oblíbeného Swis-Shop.cz Chill &; Grill contestu. Stejně jako loni, i letos celou akci podpoří večerní kapelky, kterými jsou tentokrát tuzemští pankáči Pipes & Pints a německá psychobilly formace Mad Sin. Čtěte dále...

Opět se pojede v Benátkách nad Jizerou v lokálním loděnickém skateparku, který na svém místě stojí už od roku 2005. Skatepark se nachází v parádním prostředí přímo u řeky, odkud je to pro pivko do nedalekého klubu skutečně jen pár kroků. Swis-shop.cz Chill & Grill contest je vyhlášený hlavně svou uvolněnou atmosférou, která každý rok přiláká kolem padesátky jezdců z celé republiky. Hlavní cenou v tomto případě není výhra v podobě věcných cen od firem Swis-Shop.cz, éS, Etnies, Emerica, Altamont a WESC, nebo prize money v hodnotě 4000 kč, ale parádní zážitek z uvolněného dne ve společnosti dobrých kámošů.

Celá akce začne ve 12.00 registrací, kterou v cca jednu hodinu odpoledne vystřídají první kvalifikační jamy. Závod ve streetu a minirampě se pojede již tradičně formou jamu, kdy si vy sami vyberete, s kým chcete ve své skupině skejtovat a jaká muzika vám bude k vašemu skateboardingu hrát. Na závěr dne se jede také best trick contest, tedy závod o nejlepší trik. Ten je určitě divácky nejoblíbenější disciplínou dne a padají při ní ty nejlepší triky. Na třetí ročník Swis-shop.cz Chill & Grill contestu mají pořadatelé opět připravený nějaký ten Side-Cash, tedy peníze, které si jezdci mohou zasloužit odjetím nějakého těžkého triku již v průběhu svých jízd. Speakrem celé akce bude opět benátecký rodák Honza Zima.

Největší novinkou pro tento rok po skejtové stránce bude nový centrální šikmý rail, který vede z minirampy do nižší části skateparku. Dalším upgradem bude grill umístěný hned u skateparku, kde si všichni účastníci budou moc po celý den zakoupit šťavnatá masíčka a další pochutiny.

Swis-shop.cz Chill & Grill závod je vyhlášený také svoji afterparty. Ta se odehrává jen 20m od skateparku a letos to bude zase o něco lepší než loni. Od devíti hodin to totiž na místním pódiu rozbalí tuzemští pankáči Pipes & Pints, kteří jsou na skejtových mejdanech jako doma. Po „pintách“ nastoupí německá legendární psychobilly kapela Mad Sin, která má za sebou už skoro 25 let koncertování. A to bude taky slušnej nářez! Koncerty vystřídá široko-daleko vyhlášená loděnická party, která se každý týden rozjíždí ve vnitřních prostorách místního klubu, a ze které se odejít za střízlivá zdá jako sakra nadlidský výkon. No, uvidíte sami!

Chcete-li si užít vyklidněnou sobotu ve společnosti skateboardingu, dobré muziky a pěkného prostředí loděnického klubu, potom neváhejte, zaškrtněte si 20. srpna ve svém diáři, vezměte všechny svoje kámoši a přijeďte si užít jedinečnou atmosféru tohohle oblíbeného závodu. Bude se skejtovat, pít, chillovat a grilovat!

Akci podporují Swis-shop.cz, Altamont Apparel, Emerica, éS skateboarding, Etnies, WESC, Skaterock.cz, Česká asociace skateboardingu, Free Magazine, Grow-shop a Audiogang.

Ambassadors Tour 2011 - Hradec Králové

Report z Tábora:
Dne 25.6. se rozjela Amabssadors Tour 2011 pro nesponzorované jezdce a prvním místem byl Tábor. V článku jsme poptali Honzu Bašného na dojmy z prvního závodu, kde byl mr. Bašný více než vytížen. Dále najdete v článku i video od Viktora Norenka a nezapomeňte, že další zastávkou je 23.7. Beroun. Celý článek.

Report z Berouna:
V sobotu 23.7. se v berounském skateparku konala druhá zastávka Ambassadors Tour pro nesponzorované jezdce. Oproti první zastávce v Táboře se do Berouna sjely zástupy jezdců a byl to dost nabitý program. Nyní je vše komplet, včetně videa na které se čekalo a celý článek je vám k dispozici. Samotný report je napsaný z poněkud netradičního pohledu, a to z rozhodcovské tribuny.  Celý článek.
 

Galerie