ČAS Days for Kids v únoru 2013!

Po prosincové premiéře akce Day for Kids v Ústí nad Orlicí, chystá ČAS na únor další pokračování a to hned v dvojím provedení. Dne 9.2. se v ÚnO zopakuje akce Day for Kids a na 23.2. se ve spolupráci s Dětským domovem v Dolní Čermné, připravuje skejtová akce pro tamní partu. Více v článku.

 

V Čechách funguje už druhým rokem projekt „skate akademie“ České asociace skateboardingu a za dobu fungování se akademie rozjely ve většině větších českých měst a desítky dětí se tak seznamují se skejtem. Akce Day for Kids tak byla zakončením letošní sezóny a do Ústí nad Orlicí se sjeli děti a rodiče z celé ČR. Kompletní report i s fotografiemi najdete na tomto odkazu.

 

Report z prvního Day for Kids 2012

Day for Kids – 9.2.2013

Po úvodním volném jezdění uspořádáme i volnější závody, kdy nepůjde o body ani vteřiny, ale výherci budou posuzováni podle jejich aktuální úrovně a možností. Tedy žádný stres. Na konci budou jezdci oceněni věcnými cenami od firem AmbassadorsSwis-Shop.czTTShop.cz a FREE MAGAZINE. 

V případě zájmu o účast a máte-li nějaký dotaz, obraťte se na adresu info@caskate.cz. Hromadné cesty organizují lokální organizátoři skate akademií, v případě že dorazíte po vlastní ose, je jedinou podmínkou účast v některé ze skate akademií.

Program:
10:30 – 13:00 volné jezdění 
13:00 – 14:00 skate contest a předání cen
14:00 – 15:00 volné jezdění
15:00 – 19:00 běžný provoz v hale

Day for DD Kids – 23.2.2013

 

Na den 23.2. připravujeme ve spolupráci s TTShop.cz a Dětským domovem v Dolní Čermné, volnou halu čistě pro partu z DD. Celá hala jim bude k dispozici od 11:00 do 13:00 a pod zkušeným dozorem si budou moct vyzkoušet co sami v hale zvládnou. Firma TTShop.cz pro ně navíc chystá i dárky a po akci dáme samozřejmě vědět jak to v hale vypadalo.

Galerie