ČAS a jinonická skate akademie vám přeje veselé Vánoce!

 

V pátek 21.12. proběhla v pražských Jinonicích poslední předvánoční akademie, kde se vše kená ve spolupráci s Kroužky.cz. Společně s firmou Red Frog (TTShop.cz), jsme tamní akademiky podarovali o dárky Matix, DVS a Electric a velký dík patří jak Red Frogu, tak i dalším dlouhodobým partnerům ČAS, firmám Ambassadors a Swis-Shop.cz.

 

Akademie které aktuálně probíhají, se dají spočítat na třech prstech. Tou první je skate akademie v Ústí nad Orlicí. V naší hale probíhá výuka každou středu a díky střeše nad hlavou, je o mladé zájemce o skateboarding výborně postaráno. Další dvě jsou novinky v podobě akademie v Říčanech a v Jinonicích v Praze. Obě se konají přímo v tělocvičnách a děcka když skončí školu, jdou jezdit. Ideální stav.

 

Ve čtvrtek došlo i k návštěvě Říčan, ale bohužel hodina a půl nestačilo na vozový přesun z Holešovic do Říčan a dárky pro akademiky budou předány až v lednu. Inu ne vždy se vše zadaří. Poslední akademie před vánocemi v Jinonicích, byla ve formě besídky a pozváni byli rodiče. Na programu byly hry typu slalom, kruhový závod a další skejtový vylomeniny. Na konci došlo na rozdání aktuálních čísel časopisu FREE MAGAZINE, každý akademik dostal tricko DVS, Matix nebo Lakai, plus samozřejmě hrst stickers.

 

Mladí akademici tak odcházeli ještě s větší jiskrou v oku než obvykle a to nás těší ze všeho nejvíc. Děkujeme všem dětem a rodičům, že naše akademie navštěvují a lektorům, že předávají své zkušenosti dál. Mějte veselé Vánoce a pod stromek přejeme všem hlavně zdraví. A další porci pak přejeme do roku 2013! Na únor pak chystáme další pokračování akce Day for Kids v Ústí nad Orlicí a tamtéž bude i historicky první akce pro dětí z Dětského Domova. A pak jaro a skateboarding na plné obrátky.

 

Závěrem děkuji firmám Ambassadors, Redfrog a Swis-Shop.cz, bez jejijchž podpory by skate akademie a další práce ČAS nevypadaly jako dnes a za to jim patří velký dík. Veselé Vánoce všem!

Galerie