Aktuální info z ČAS

S příchodem května pro vás máme aktuální dění v asociaci, kdy se objevují dotazy na český pohár, mistrovství republiky a další věcí. Samotným rozhodnutím předcházelo denní sledování aktuální situace, která není jasná nejen nám, ale věříme že se vše v dobré obrací.

Nicméně respektujeme nařízení vlády, které by od konce května mělo povolit sportovní akce s určeným počtem osob, což zastávky ČSP by nesplnily. Proto jsme se nakonec rozhodli letošní sérii zrušit a zaměřit se na plánované závody v září, což je Pražský Démon dne 8.9. a Mistrovství ČR přesunuté na poslední víkend v září. Je možné že se v průběhu léta situace změní, což připadá v úvahu změna oběma směry a snažíme se vymyslet jiné akce, které by mohly být realizovatelné i za aktuálních nařízení.

Oslovená města Příbram, Chomutov, Jihlava, Trutnov, Havířov a Ostrava jsme požádali o spolupráci v roce 2021 a jestli se letošní léto něco uskuteční, bude to jistě v menší produkci než plánované ČSP.

Co nás těší je rozjíždějící se práce s naší repre, kterou vede Tomáš Weimann a během několika týdnů se budete moct zúčastnit našich tréninků, prostřednictvím sociálních sítí. Také jsme rádi za spolupráci se společností EKO-KOM, díky které se naše reprezentace zapojila do podpory správného třídění odpadů. Celou kampaň se zajímavými videi a informacemi můžete sledovat na stránkách online magazínu o třídění odpadů www.samosebou.cz.

Pomalu se připravují starty našich skate akademií, kdy jsou povolené tréninky do deseti lidí a s touto eventualitou pracují naši lektoři. Kontaktujte své kluby abyste se dozvěděli víc. 

Všem děkujeme za podporu, za vaše likes či komentáře na našich sociálních sítích a především za váš skatebording, neb co je nyní nejlepší udělat? Být venku, na slunci, na zdravém vzduchu a být v pohybu.

Galerie