18. 03. 2022 Školení rozhodčích pro sezónu 2022

V návaznosti na úspěšné školení rozhodčích z roku 2020 bude Česká asociace skateboardingu pokračovat i v letošním roce.

Novinky v judgingu
Organizace World Skate chystá udělování mezinárodních licencí pro rozhodčí a v návaznosti na to bude Česká asociace skateboardingu udělovat licence národní. Národní licence není stupněm mezinárodní licence, obě struktury jsou odděleny, bude však nutná pro rozhodcování lokálních závodů organizovaných ČAS.

Uchazeči o národní licenci musí projít školením a testem (není součástí kurzu). Absolventi budou mít licenci na 1 rok, ti nejlepší pak jistou účast na MČR. Zároveň budou během MČR a ČSP pod drobnohledem a jejich skórování se bude metodicky vyhodnocovat. Organizačně se tak veškeré nominace rozhodčích pro závody zpřehlední. Program vzniká za podpory World Skate, je však zcela v kompetenci ČAS

Pro koho je kurz určen?
Samotný kurz je určen pro osoby starší 18 let, členy ČAS z.s. s dokonalou znalostí triků a přehledem ve skateboardingu, které se chtějí aktivně věnovat rozhodcování na akcích pořádaných ČAS. Platné členství v ČAS z.s. si zkontrolujte přes svůj profil, nebo se registrujte na našem webu.

Co je cílem kurzu?
Cílem kurzu je co nejvíce zpřístupnit svět judgingu odborné veřejnosti a zároveň dát úvodní informace všem zájemcům o licence.

Kdy?
18. 3. 2022 od 15:00
Termín pro přihlášky a úhrady poplatku za kurz je konec února 2022.
Doporučujem včasné přihlášení, kurz je omezen dle aktuálních vládních nařízení.

Kde?
Praha (bude upřesněno minimálně týden před konáním kurzu)

Cena?
500 Kč (poplatek za kurz + členský poplatek 100,- není-li zájemce členem) - uhraďte na 5436165001/5500 a k transakci uveďte své jméno shodné se jménem vyplněným v registračním formuláři.

V případě dotazů nám napište na info@czechskateboarding.cz.

Galerie