03. 09. 2023 Hit the Spot Praha 7

 

Představujeme nový závod v Praze s názvem Hit the Spot!

Městská část Praha 7 je známá svým pozitivním přístupem ke skateboardingu a jestli je z pražských částí jedna z nich nejvíce navštívená skateboardingem, pak je to právě Praha 7. Například pražské Výstaviště, kultovní Stalin, nebo Vltavská kde jsou již dva podchody u metra přizpůsobené právě skateboardingu.

A díky iniciativě Prahy 7 a ve spolupráci s Czechskateboarding vznikl nový koncept závodů s názvem Hit the Spot.

Celá akce je rozdělená na dvě místa a těmi jsou právě Stalin a Vltavská. Na samotném Stalinu začneme ve dvě odpoledne a v plánu jsou dva závody. Best line contest je o nejlepším využití překážek postavených v řadě za sebou a Cash for Tricks se odehraje na „skočce“ umístěné v rohu stalinské plazzy. Předpokládaný konec na Stalinovi je určen na čtvrtou odpolední a následuje přesun dolů na Vltavskou.

Na Vltavské, na spotu blíže k metru proběhne best trick a opět Cash for tricks a to od pěti odpoledne a předběžně do osmi do večera. Oba spoty budou hudebně vybavené, kdy nás bude provázet Red Bull Saurus vůz a v případě občerstvení je na Stalinovi k dispozici tradiční letní zázemí pod Stalinem a v případě Vltavské je to foodtruck od V7 Underground.

Dorazte v neděli na konci prázdnin na odpolední akci Hit the Spot na spotech na Praze 7, rozloučit se na skejtu s letošními prázdninami!

Spot 1 - STALIN PLAZA 14:00 – 16:00

Best Line contest, Cash For Tricks na skočce.

Spot 2 - Vltavská 1 & 2 17:00 – 20:00 + 

Obě místa a celá akce má vstup zdarma!

Akci podporuje městská část Praha 7, organizuje Czechskateboarding a dále akci podporují Ambassadors.eu, V7 Underground, U/U studio a Skaterock.cz.

 

Galerie